Wózki widłowe to pojazdy o wielu zastosowaniach. Z powodzeniem stosuje się je w handlu, branży budowlanej czy logistyce. Zakup takiego pojazdu powinien być jednak poprzedzony sprawdzenie parametrów wybranego urządzenia. Nie bez znaczenia jest również firma, która wyprodukowała wózek – szczególnie polecane są urządzenia znanych i sprawdzonych marek.

Zobacz wózki widłowe elektryczne STILL w ofercie FLT grupa:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózek elektryczny STILL

Jako wiodący dystrybutorzy wysokiej jakości wózków widłowych, jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom jedynie najlepsze rozwiązania. Posiadamy asortyment pełen nowoczesnych, a jednocześnie łatwych w obsłudze wózków, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Szczególną uwagę należy zwrócić na wózek elektryczny STILL, który charakteryzuje się niezwykłą zwinnością. Wózek tego typu jest stosunkowo mały, ale przy jego pomocy można swobodnie przenosić nawet naprawdę ciężkie przedmioty. Wózki tej marki są dodatkowo bardzo wydajne i rzadko ulegają awariom; w razie jakiegokolwiek problemu ze sprzętem, nasi pracownicy są w stanie błyskawicznie dojechać do klienta i dokonać wymaganej naprawy

Ile kosztuje wózek elektryczny STILL?

Dostępne w naszej firmie wózki widłowe STILL odznaczają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również przystępnymi cenami! Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw potrzebom każdego zainteresowanego i zaproponować mu atrakcyjne rabaty! Warto również dodać, że nasza firma nie tylko sprzedaje nowe fabrycznie wózki – oferta poszerzona jest również o pojazdy używane.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75