Wózki widłowe teleskopowe to urządzenia o dosyć szerokim zastosowaniu. Sprawdzają się zarówno w przypadku prac rolniczych, jak i na budowie czy w zakładach pracy, w których przewidziany jest transport elementów o sporych gabarytach. Zdecydowanie jest to urządzenie, które pozwala przyspieszyć procesy produkcyjne i znacząco wpłynąć na efektywność pracy. Wózki teleskopowe to maszyny, które w wielu miejscach stają się niezawodnym i niezbędnym wręcz narzędziem pracy.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

 

Zalety wózków teleskopowych

W naszej ofercie znajdziecie wózki teleskopowe od najlepszych producentów. Osoby poszukujące funkcjonalnego urządzenia, które pozwoli na załadunek oraz rozładunek w dowolnym miejscu powinny zainteresować się taką ofertą. Wózek widłowy teleskopowy umożliwia pracę zarówno w zakresie przemieszczania produktów z miejsca w miejsce, jak i umieszczania poszczególnych elementów na określonych wysokościach. Zdecydowanie sprawdzają się w przypadku bardzo ciężkich załadunków. Odznaczają się również zwiększonym zasięgiem ruchu, co będzie sporym udogodnieniem w przypadku konieczności umieszczania poszczególnych elementów w konkretnym miejscu.

Różnorodne zastosowanie wózków teleskopowych

Warto również podkreślić, że wózki widłowe teleskopowe posiadają wymienny osprzęt. W praktyce oznacza to, że bez problemu będzie można zamontować chwytak obrotowy, umożliwiający transport sypkich produktów, które będą zapakowane w specjalne skrzynie lub stworzyć z wózka obrotnicę do palet. Wiele zależy od indywidualnego zapotrzebowania.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75