Łańcuchy na koła do wózków widłowych

Czy łańcuchy na koła do wózków widłowych to konieczność? Większość firm używających wózków widłowych inwestuje również w łańcuchy do opon. Myślenie jest proste – skoro zestaw wytrzymałych opon może pomóc wózkowi widłowemu lepiej się poruszać, dlaczego nie zapewnić mu dodatkowej trakcji w trudniejszych okresach poprzez dodanie łańcuchów na koła?

Chciałbyś kupić łańcuchy na koła do swojego wózka widłowego?

Zadzwoń do nas, pomożemy dobrać łańcuchy do Twojego wózka i wyślemy kurierem +48 71 707 09 75

Łańcuchy na koła do wózków widłowych jako zabezpieczenie

Łańcuchy na koła do wózków widłowych mogą zapewnić dodatkową przyczepność, której potrzebujesz, aby przejechać przez oblodzony lub ubity śnieg. Powinieneś upewnić się, że Twoi pracownicy wiedzą, jak obsługiwać łańcuchy i sprawdzać je przed każdym użyciem. Zachowaj ostrożność podczas pracy w pobliżu zbiorników wodnych, ponieważ mogą one być częściowo zamarznięte i mogą się zapadać przy zbyt szybkiej jeździe. 

Łańcuchy na koła do wózków widłowych to niezbędna inwestycja dla firmy logistycznej

Łańcuchy na opony są ważnym elementem każdego zestawu podczas pracy zimą. Ich montaż może być jednak trudny, dlatego ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru łańcuchów do opon. Poniżej znajduje się lista wymogów, które spełnia to specjalistyczne wyposażenie.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wszystkie elementy łańcucha oponowego muszą spełniać lub przekraczać normy dotyczące wymiarów, wytrzymałości i twardości. Prawidłowo zamontowany zestaw łańcuchów do opon wózka widłowego pomaga utrzymać dobrą trakcję na śliskiej nawierzchni, niezależnie od tego, czy jest to deszcz, śnieg czy lód. Łańcuchy zapewniają również dodatkową ochronę ładunku oraz samych opon przed ostrymi przedmiotami, które w przeciwnym razie mogłyby je przebić. Używając ich, można znacznie wydłużyć żywotność obu tych elementów.

Jak wykonane są dobrej jakości łańcuchy na koła do wózków widłowych?

Stal zapewnia trwałość i odporność na korozję. W przypadku wózków widłowych, które często pracują na zewnątrz lub są narażone na inne trudne warunki, jest to ważna kwestia. Hartowana stal oznacza również, że części znajdujące się wewnątrz łańcucha nie zużywają się tak szybko, jak w przypadku bardziej miękkich metali, co przekłada się na dłuższą żywotność łańcuchów.

 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75