Zobacz dostępne wózki widłowe spalinowe w ofercie FLT:

Widlaki spalinowe gwarantują ciągłą, stabilną pracę i wybierane są w coraz większej liczbie przedsiębiorstw. Wózki spalinowe doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba składowania oraz transportu wewnętrznego produktów lub surowców. Mogą być używane niemal nieprzerwanie, w trakcie pracy zmianowej.  Spalinowe wózki widłowe znajdują zastosowanie w trakcie intensywnej pracy w rozmaitych warunkach pogodowych, operacjach transportowych, a także w trakcie załadunku oraz wyładunku towarów.

Zobacz dostępne wózki w ofercie firmy FLT grupa:

Wózki widłowe spalinoweWózki widłowe spalinowe mają największy udźwig

W ofercie naszego sklepu znajdują się widlaki spalinowe różnego typu w różnych cenach i o różnym udźwigu.  Udźwig to maksymalna masa ładunku podnoszona bezpiecznie przez widlak. Udźwig może być nominalny lub zredukowany. Nominalny udźwig widlaka spalinowego jest największą możliwą masą ładunku przy podniesieniu do wysokości do 3300 mm przy zachowaniu właściwej odległości czoła wideł względem środka ciężkości widlaka.

Pytania odnośnie wózków widłowych spalinowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Udźwig nominalny jest wyrażony w kilogramach lub tonach. Inny rodzaj udźwigu — udźwig zredukowany wózka spalinowego widłowego, jest to udźwig podnoszony bez odniesienia do środka ciężkości oraz wysokości podniesienia.  Na bazie tych danych określa się maksymalnie obciążenie robocze, warto to wiedzieć,  porównując oferty widlaków spalinowych różnych producentów.  Z uwagi na masę, wielkość i duży udźwig, spalinowy wózek widłowy jest dobrym rozwiązaniem jeśli transportujemy ciężkie rzeczy. Sztaplarka spalinowa jest o wiele mocniejsza niż sztaplarki innego typu.

Wózek widłowy spalinowy ma również zdecydowanie większą zdolność pokonywania nierówności. Wózek spalinowy jest w stanie pokonać wzniesienia o większym pochyle niż na przykład wózek o napędzie elektrycznym. Dobrze mieć to na uwadze w przypadku pracy na trudnych terenach. Wózek widłowy spalinowy allegro jest pełno ofert wózków widłowych spalinowych, lepiej jednak zaufać sprawdzonemu dystrybutorowi.

Dlaczego warto kupić widlak spalinowy u nas?

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą, serwisem, wypożyczaniem wózków spalinowych, a także innych typów widlaków. Wyszukiwanie wózków w popularnych serwisach ogłoszeniowych na hasła typu Wózek widłowy spalinowy olx, wózek widłowy spalinowy allegro, nie gwarantuje bezpieczeństwa i satysfakcji z zakupu w takim stopniu,  w jakim gwarantujemy je my.

W bogatej ofercie posiadamy wózki widłowe spalinowe różnych producentów. Można u nas zakupić wózek widłowy spalinowy używany, jak i  całkiem nowy wózek widłowy spalinowy.

Wózek widłowy spalinowy – jego cena jest uzależniona od mocy, udźwigu, wielkości wózków widłowych spalinowych, a także od bogactwa oraz stopnia zaawansowania wyposażenia. W zależności od potrzeb w kabinie mogą znaleźć się inteligentne systemy bezpieczeństwa, a także ergonomiczne siedzenia. Nowe widlaki spalinowe będą zdecydowanie droższe niż wózki widłowe spalinowe używane. Wózek widłowy spalinowy używany może być zatem lepszym rozwiązaniem,  jeśli zależy nam na ekonomicznym oraz praktycznym zakupie. Każdy wózek widłowy spalinowy używany jest w stu procentach sprawny i dokładnie przez nas sprawdzany.  Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na wózek widłowy spalinowy toyota. Po więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Pytania odnośnie wózków widłowych spalinowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75