Wózek widłowy z klimatyzacją

Wózek widłowy z klimatyzacją to urządzenie, które jest wykorzystywane głównie w transporcie międzymagazynowym lub na zewnątrz, idealne w okresie letnim, gdy panują wysokie temperatury. Ze względu na swoją wielobiegunową funkcjonalność jest znany i używany na całym świecie. Dzięki wózkom widłowym można przemieszczać ładunki o różnej masie, na krótkich odległościach. Swoje zastosowanie znalazły w różnego rodzaju sortowniach, halach produkcyjnych lub sklepach o dużej powierzchni.

Odpowiednie wyposażenie – klucz do sukcesu

Wózki widłowe nowej generacji charakteryzują się nietuzinkowym wyposażeniem. Elementem, na który warto zwrócić uwagę jest klimatyzacja. Dzięki niej komfort pracy wzrasta w diametralny sposób. Klimatyzacja sprawdzi się przede wszystkim w okresie letnim. Podczas występowania wysokich temperatur, gdy jest się narażonym na promienie słoneczne wzrasta ryzyko wystąpienia udaru. Podczas przebywania w dusznych halach, atmosfera sprzyja omdleniom. Dzięki klimatyzacji, pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w bezpieczny sposób.

Trzeba pamiętać o tym, że aby mieć możliwość prowadzenia wózka widłowego, trzeba ukończyć odpowiedni kurs. Nabyte uprawnienia pozwolą nam kierować pojazdem. W ostatnich czasach na rynku pracy wzrosło zapotrzebowanie na takich operatorów. Dlatego zdobycie odpowiedniej wiedzy otworzy nam wiele możliwości pracy.

Wynajem i zakup wózków widłowych z klimatyzacją

Na naszej stronie możesz zobaczyć wiele ofert dotyczących wózków widłowych oraz podnośników koszowych. Aktualnie zajmujemy się wynajmem i sprzedażą wózków widłowych. Jeden z nich tj. wózek widłowy z klimatyzacją jest produktem godnym uwagi. Zalety, które posiada przyniosą wielki komfort operatorom. Takie rozwiązanie zdecydowanie wpłynie na jakość wykonywania pracy.

Wynajęcie wózków widłowych z klimatyzacją odbywa się poprzez kontakt z naszą siedzibą. Nasze placówki znajdują się w różnych miejscowościach. Podczas indywidualnej rozmowy możesz określić na jaki czas chciałbyś wynająć sprzęt. Informacje i dane, które będą potrzebne widnieją na autorskiej stronie internetowej grupy FLT.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Jeśli zdecydujesz się na zakup wózka z klimatyzacją, możesz skorzystać ze sklepu on-line. Jest to mobilny sposób wykonania transakcji. Dzięki temu, nie musisz wychodzić z domu. Wszystkie dane techniczne oraz zdjęcia widoczne są w przedstawionej ofercie.

Dlaczego warto wybrać wózek widłowy z klimatyzacją od naszych dealerów?

  • Odpowiednia konstrukcja i jakość wykonania- wózki widłowe są wykonane z solidnych i materiałów, które nie ulegają destrukcji
  • Wieloletnie doświadczenie- jesteśmy dealerem od wielu lat, zadowolenie z usług potwierdzają nasi klienci
  • Możliwość serwisowania– jeśli wózek ulegnie wypadkowi istnieje możliwość kompletnego serwisu
  • Nowoczesne wyposażenie/klimatyzacja- pozytywnie wpływa na komfort pracy operatora

Warto stawiać na jakość produktów i cieszyć się możliwością korzystania z wielu usług. W naszej ofercie możesz zakupić wózek widłowy, wypożyczyć oraz serwisować. Otwieramy wiele możliwości i czekamy właśnie na Ciebie.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75