Wynajem wózka widłowego

Dysponujemy szeroką gamą urządzeń o zróżnicowanych parametrach technicznych – zarówno wózków widłowych, jak i podnośników koszowych, które znajdą zastosowanie we wszelkich pracach wysokościowych. Wszystkie urządzenia transportu bliskiego znajdujące się w naszej ofercie posiadają ważne przeglądy oraz aktualne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Nasi serwisanci czuwają nad ich prawidłowym stanem technicznym, dzięki czemu za każdym razem oddajemy w Państwa ręce w pełni funkcjonalne i bezpieczne maszyny. Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień – po dopełnieniu formalności dostarczamy urządzenie pod wskazany adres.

image

Opcję wynajmu proponujemy firmom, które cenią sobie wygodę, pragną zminimalizować inwestycje w środki trwałe oraz chcą mieć pod kontrolą wszelkie wydatki związane z utrzymaniem floty.

Elastyczne formy wynajmu wózka widłowego

Niewątpliwą korzyścią usługi wynajmu jest prosty i szybki sposób na zwiększenie ilości posiadanego sprzętu lub jego modernizacja. Wypożyczenie wózka widłowego to także komfort – brak obowiązku wykonywania okresowych przeglądów, napraw pogwarancyjnych, wymiany części, badań UDT czy ubezpieczenia. Umowa wypożyczenia reguluje kwestie administracyjne i interwencje serwisowe, dzięki czemu pozwala precyzyjne oszacować stałe koszty użytkowania. Wszelkie formalności zamykają się w miesięcznej fakturze, a opłaty za wynajem można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

Rezygnacja z posiadania wózków widłowych na własność i postrzeganie ich w kategorii usług to idealne rozwiązanie dla firm, które rozpoczynają swoją działalność. Pozwala im na dysponowanie wysokiej jakości sprzętu bez ponoszenia wkładów własnych. To również idealna możliwość oceny przydatności i wydajności takiego urządzenia w codziennej pracy. Dlatego wiele przedsiębiorstw zanim zakupi wózek, najpierw decyduje się na jego przetestowanie właśnie poprzez wypożyczenie.

Pomożemy skompletować park maszynowy dostosowany do potrzeb Twojej firmy – poczynając od najprostszych paleciaków, na wózkach o dużym udźwigu kończąc. Posiadamy urządzenia o różnym tonażu, napędzie i wysokościach podnoszenia wiodących producentów m.in. UniCarriers, Toyota, Still, Linde, Hyster, Jungheinrich, Baoli, Ausa czy Doosan. Maszyny możemy doposażyć w dodatkowy osprzęt jak na przykład przesuw boczny, chwytaki, paletyzery, stabilizatory ładunku, widły teleskopowe, obrotnice i wiele innych. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, dlatego naszych Klientów otaczamy profesjonalną opieką serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii urządzenia oferujemy wózek zastępczy, tym samym zapewniając ciągłość pracy przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wynająć wózek widłowy?

image

ELASTYCZNOŚĆ

Okres i warunki najmu są dopasowane do Twoich indywidulanych potrzeb

image

OPIEKA SERWISOWA

Szybka reakcja pomocy technicznej oraz dostęp do części zamiennych

image

OSZCZĘDNOŚĆ

Nie ponosisz kosztów zakupu środków trwałych i ich utrzymania

image

JEDNA FAKTURA

Wszelkie opłaty finansowe i eksploatacyjne wózka zamykają się w comiesięcznej fakturze

image

CIĄGŁOŚĆ PRACY

W przypadku niespodziewanej awarii urządzenia oferujemy wózek zastępczy

image

OPCJA ZAKUPU

Naszym Klientom proponujemy zakup na preferencyjnych warunkach