Wynajem wózków widłowych – usługi FLT

Dysponujemy szeroką gamą urządzeń o zróżnicowanych parametrach technicznych – zarówno wózków widłowych, jak i podnośników koszowych, które znajdą zastosowanie we wszelkich pracach wysokościowych. Wszystkie urządzenia transportu bliskiego znajdujące się w naszej ofercie posiadają ważne przeglądy oraz aktualne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Nasi serwisanci czuwają nad ich prawidłowym stanem technicznym, dzięki czemu za każdym razem oddajemy w Państwa ręce w pełni funkcjonalne i bezpieczne maszyny. Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień – po dopełnieniu formalności dostarczamy urządzenie pod wskazany adres.

Wynajem wózków widłowych FLT

Opcję wynajmu proponujemy firmom, które cenią sobie wygodę, pragną zminimalizować inwestycje w środki trwałe oraz chcą mieć pod kontrolą wszelkie wydatki związane z utrzymaniem floty.

Elastyczne formy wynajmu wózka widłowego

Niewątpliwą korzyścią usługi wynajmu jest prosty i szybki sposób na zwiększenie ilości posiadanego sprzętu lub jego modernizacja. Wypożyczenie wózka widłowego to także komfort – brak obowiązku wykonywania okresowych przeglądów, napraw pogwarancyjnych, wymiany części, badań UDT czy ubezpieczenia. Umowa wypożyczenia reguluje kwestie administracyjne i interwencje serwisowe, dzięki czemu pozwala precyzyjne oszacować stałe koszty użytkowania. Wszelkie formalności zamykają się w miesięcznej fakturze, a opłaty za wynajem można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu.

Rezygnacja z posiadania wózków widłowych na własność i postrzeganie ich w kategorii usług to idealne rozwiązanie dla firm, które rozpoczynają swoją działalność. Pozwala im na dysponowanie wysokiej jakości sprzętu bez ponoszenia wkładów własnych. To również idealna możliwość oceny przydatności i wydajności takiego urządzenia w codziennej pracy. Dlatego wiele przedsiębiorstw zanim zakupi wózek, najpierw decyduje się na jego przetestowanie właśnie poprzez wypożyczenie.

Pomożemy skompletować park maszynowy dostosowany do potrzeb Twojej firmy – poczynając od najprostszych paleciaków, na wózkach o dużym udźwigu kończąc. Posiadamy urządzenia o różnym tonażu, napędzie i wysokościach podnoszenia wiodących producentów m.in. UniCarriers, Toyota, Still, Linde, Hyster, Jungheinrich, Baoli, Ausa czy Doosan. Maszyny możemy doposażyć w dodatkowy osprzęt jak na przykład przesuw boczny, chwytaki, paletyzery, stabilizatory ładunku, widły teleskopowe, obrotnice i wiele innych. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, dlatego naszych Klientów otaczamy profesjonalną opieką serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii urządzenia oferujemy wózek zastępczy, tym samym zapewniając ciągłość pracy przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wynająć wózek widłowy?

image

ELASTYCZNOŚĆ

Okres i warunki najmu są dopasowane do Twoich indywidulanych potrzeb

image

OPIEKA SERWISOWA

Szybka reakcja pomocy technicznej oraz dostęp do części zamiennych

image

OSZCZĘDNOŚĆ

Nie ponosisz kosztów zakupu środków trwałych i ich utrzymania

image

JEDNA FAKTURA

Wszelkie opłaty finansowe i eksploatacyjne wózka zamykają się w comiesięcznej fakturze

image

CIĄGŁOŚĆ PRACY

W przypadku niespodziewanej awarii urządzenia oferujemy wózek zastępczy

image

OPCJA ZAKUPU

Naszym Klientom proponujemy zakup na preferencyjnych warunkach

Wynajem widlaków a sprawne i szybkie przewożenie ładunków

Wózek widłowy to bardzo specyficzny sprzęt. To niezastąpione w transporcie bliskim urządzenie pozwala na sprawne i szybkie przenoszenie ładunków. Sprzęt ten jest bardzo zwrotny, dzięki czemu może być wykorzystany w trudno dostępnych lokalizacjach. Mając na uwadze potrzeby tych firm, w których każdego dnia trzeba przemieszczać ciężkie towary oferujemy wynajem widlaków w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zobacz dostępne modele wózków widłowych na wynajem:

Wózki widłowe – wynajem na korzystnych warunkach

Wynajem wózka widłowegoNowoczesna logistyka wymaga od biznesów ciągłej modernizacji technologii wykorzystywanych na magazynie. W tych miejscach rola widlaków jest ogromna. Sprzęt ten potrafi w łatwy sposób przemieszczać się po niewielkich powierzchniach i w krótkim czasie przewozić ciężkie ładunki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów oferujemy wynajem wózków widłowych w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się:

– wózki widłowe wysokiego składowania,
– wózki czołowe
– wózki unoszące
– wózki podnośnikowe z masztem podwójnym i pojedynczym
– wózki boczne

Wózek widłowy – wynajem sprzętu o różnym napędzie

Wynajęcie wózka widłowego jest dobrym pomyłem dla tych wszystkich firm, które każdego dnia zmagają się z przemieszczaniem ciężkich ładunków.

Pytania odnośnie wynajmu wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

W ramach naszej oferty dostępne są:

– modele na olej napędowy – które są przeznaczone do stosowania na terenach otwartych. Silniki tych widlaków są napędzane ropą. Wózki te charakteryzuje duża moc, zatem potrafią one sprostać najtrudniejszym zadaniom

– wózki widłowe na gaz – które są przeznaczone do pracy na zewnątrz. Wewnątrz budynków można je używać pod warunkiem, że  znajduje się w  nich dobra wentylacja

– wózki z napędem elektrycznym – które są najczęściej stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Z  uwagi na brak emisji spalin są przyjazne dla środowiska. Ich dużą zaletą jest cicha praca i zdolność łatwego manewrowania.

W jakich branżach sprawdza się wynajem wózków widłowych?

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona klientów. Sprzęt ten jest niezbędny:

– w sadownictwie – a zwłaszcza w szczycie sezonu podczas zbioru plonów

-w budownictwie – w tej branży wózki są wykorzystywane do przewożenia  palet z workami i materiałami tj. cegły, pustaki czy kostka brukowa

– w logistyce – w  firmach spedycyjnych widlaki służą do rozładunku oraz załadunku samochodów ciężarowych

– w sklepach wielkopowierzchniowych – a zwłaszcza budowlanych oraz zajmujących się sprzedażą hurtową. W tych miejscach widlaki służą do przewożenia towarów z magazynu na sklepowe półki.

Wózki widłowe świetnie sprawdzają się także podczas organizacji jarmarków, festynów, koncertów oraz wielu innych eventów na świeżym powietrzu.

Wózek widłowy – niezawodny sprzęt do przewożenia ładunków

Wózki widłowe to kołowe pojazdy mechaniczne o napędzie silnikowym. Urządzenia te są przystosowane są do przewozu materiałów o dużej masie, nawet do kilkudziesięciu ton. Z pomocą widlaków można bez użycia siły ludzkich rąk przewozić towar umieszczony na paletach. W zależności od potrzeb sprzęt ten może być wykorzystywany do:

– niskiego składowania – gdy ładunki nie są umieszczane na dużych wysokościach
– wysokiego składowania – wówczas gdy towar ma być umieszczony bardzo wysoko

Użycie wózka wysokiego składowania ma na celu optymalizowanie powierzchni magazynowej poprzez układanie materiałów jeden nad drugim. Wynajem wózka widłowego pozwala na szybkie i sprawne wykonywanie codziennych obowiązków związanych z przemieszczaniem ładunków.

Wózek widłowy wynajem cena jest uzależniona od okresu wynajmu oraz rodzaju wypożyczonego sprzętu. Sezonowe zapotrzebowanie, zbliżające się ważne wydarzenie plenerowe,  dodatkowe zlecenie, to takie sytuacje kiedy wynajem widlaka staje się wręcz koniecznością. Oferowane przez nas wózki widłowe to sprzęt wysokiej jakości pochodzący od renomowanych producentów. Dzięki możliwości wynajmu można uniknąć niepotrzebnych nadwyżek mocy przerobowych oraz mrożenia kapitału.

Oferowany przez nas wynajem wózków widłowych obejmuje pełny serwis. Wszystkie maszyny są ubezpieczone, zatem można z nich korzystać bez jakichkolwiek obaw. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, aby wyjeżdżające do Klientów wózki były odpowiednio przygotowane do wykonywania bezpiecznej pracy. Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę złożonego zamówienia. Dzięki niskim kosztom wynajmu oraz stałemu doradztwu mogą Państwo wynająć taki sprzęt, który sprosta najśmielszym oczekiwaniom.

Pytania odnośnie wynajmu wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Regulamin wynajmu wózków widłowych FLT:

Wynajmujący – firma FLT GRUPA Sp. z o.o. oddaje do używania we własnym imieniu urządzenia transportu bliskiego (wynajem wózków widłowych).

Najemca – osoba zarówno fizyczna jak i prawna, która bierze podmiot najmu do używania we własnym imieniu.

Przedmiot najmu (urządzenie) – wskazany w regulaminie model wózka widłowego.

2. Najemca wózka widłowego gwarantuje, że:
• Podane przez niego dane są zgodne z prawdą, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, nie toczy się przeciw niemu żadne postępowanie, które mogłoby doprowadzić do narażenia FLT GRUPA Sp. z o.o. na straty, jest świadom faktu, że obsługa urządzenia wymaga zgodnie z obowiązującymi przepisami odpowiednich uprawnień UDT, a FLT GRUPA Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie powyższego wymogu przez Najemcę.

• Najemca jest zobowiązany potwierdzić Wynajmującemu termin zwrotu wózka widłowego lub poinformować Wynajmującego o planowanym przedłużeniu okresu najmu, nie później niż na jeden dzień przed upływem terminu ustalonego w umowie najmu.

• Najemca wyznacza odpowiedzialnego w sprawach dotyczących realizacji umowy oraz do odbioru i podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego ww. sprzętu
• Najemca nie może podnająć ani użyczyć osobom trzecim urządzenia będącego przedmiotem najmu.
• Ryzyko utraty lub zniszczenia przedmiotu najmu przechodzi na Najemcę z chwilą wydania przedmiotu najmu i podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego i trwa aż do zwrotu przedmiotu najmu Wynajmującemu i podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego.

3. Wynajmujący gwarantuje, że:
• nie będzie naliczał czynszu dzierżawnego za okres postoju przedmiotu dzierżawy od momentu zgłoszenia awarii aż do momentu jej usunięcia, o ile awaria nie nastąpiła z winy Najemcy.
• zobowiązuje się zareagować w celu ustalenia dalszego postępowania zmierzającego do usunięcia uszkodzenia w terminie do 12 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia.

4. Użytkowanie urządzenia w ramach wynajmu wózków widłowych FLT:
• Najmujący zapewni wyłącznie uprawnioną obsługę i odpowiada za prawidłowe użytkowanie zgodnie z jego przeznaczeniem, instrukcją obsługi i zasadami bezpieczeństwa, w tym do wykonywania przeglądów codziennych urządzenia zalecanych w instrukcji obsługi np. do
kontrolowania poziomu płynów eksploatacyjnych.
• Wyżej wymieniony sprzęt zostanie zwrócony FLT GRUPA Sp. z o.o.w stanie nie pogorszonym.

• Najemca wózka widłowego przez cały okres najmu zobowiązuje się:
– przechowywać przedmiot najmu w warunkach uniemożliwiających jego zniszczenie przez osoby trzecie lub jego kradzież (np. w bezpiecznym i zamkniętym pomieszczeniu).
– zabezpieczyć przedmiot najmu przed nadmiernym zanieczyszczeniem (np. farbą).

• Najemca zobowiązuje się do pokrycia kosztów naprawy z tytułu uszkodzeń, nadmiernego zużycia bądź zanieczyszczenia przedmiotu najmu wynikających z nieprawidłowej jego eksploatacji lub innych uszkodzeń wynikłych na skutek zaniedbania lub braku nadzoru. Koszty te naliczone zostaną na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego stanowiącego integralną część umowy, zgodnie z obowiązującym cennikiem Wynajmującego.

• W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niewłaściwej pracy przedmiotu najmu lub konieczności jego naprawy Najemca zobowiązany jest do natychmiastowego przerwania jego użytkowania i zawiadomienia Wynajmującego.

5. Czas trwania wynajmu:
• Strony ustalają czas trwania wynajmu, na podstawie pisemnego zamówienia Najemcy wózka widłowego, które zostanie zaakceptowane i parafowane przez FLT GRUPA Sp. z o.o.. Zamówienie jest podstawą do jego realizacji oraz wzajemnych rozliczeń finansowych.

Wszelkie zmiany dotyczące okresu oraz cen najmu wymagają pisemnej zgody FLT GRUPA Sp. z o.o.

6. Ceny i rozliczenia:
• Podstawą do rozliczeń finansowych są ceny zaakceptowanie przez FLT GRUPA Sp. z o.o. w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia.
• Wszystkie omawiane ceny są cenami netto, do których nalicza się podatek VAT w wysokości 23%.
• Uwagi zawarte w umowie wynajmu oraz protokole zdawczo-odbiorczym stanowią podstawę do wzajemnych rozliczeń między firmami oraz roszczeń finansowych ze strony FLT GRUPA Sp. z o.o.
• Najemca akceptuje cennik Wynajmującego, który zostaje mu przedstawiony w procesie ofertowania

• Płatność za okres wynajmu nastąpi na podstawie faktury VAT. Faktura VAT będzie wystawiana w pierwszy dzień wynajmu. Termin płatności jest ustalany indywidualnie, jednak w przypadku pierwszej współpracy płatność musi być dokonana przed przekazaniem urządzenia najemcy.