Wózek widłowy paleciak to urządzenie, bez którego ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek magazynu czy sklepu. Z upływem czasu potrzeby rosły razem z ciężarem palet. Paleciaki muszą nadążać za potrzebami z tego wynikającymi, dlatego na rynku pojawiły się również paleciaki elektryczne.

Taki sprzęt można znaleźć w ofercie grupy FLT. Oferta zawiera najnowsze rozwiązania innowacyjne, sprzęt widłowy oraz akcesoria. Paleciaki z działu klasycznych ręcznych oraz elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Zobacz dostępne paleciaki ręczne:

Zobacz dostępne paleciaki elektryczne:

Zobacz dostępne paleciaki elektryczne z masztem:

Ręczny wózek paletowy – „paleciak”

Najbardziej znane a określane mianem „paleciaki”. W ofercie posiadamy sprzęt przeznaczony do użytku magazynowego oraz sklepowego. Ręczne wózki paletowe sprawdzą się przy towarach o umiarkowanym ciężarze w małych sklepach i magazynach. Wózek należy dobrać odpowiednio do przewidywanych obciążeń.

Paleciaki i wózki paletoweNajpowszechniej kupowane są te do około dwóch tysięcy kilogramów udźwigu. Jakość jest stosunkowo wysoka do ceny. Ceny takich wózków wahają się w przedziale od tysiąca pięciuset do kilku tysięcy w zależności do preferowanego udźwigu oraz przeznaczenia. Zaletą tego typu wózków są niskie koszty eksploatacji oraz niewielka cena przy stosunkowo dużym udźwigu.

 

Paleciaki elektryczne

Oferujemy szeroki wybór paleciaków elektrycznych. Paleciaki są wykonane z najlepszych materiałów, zapewniających solidność oraz wytrzymałość. Paleciaki elektryczne są zastępstwem dla tradycyjnych wózków paletowych ręcznych. Różnią się od poprzedników dużo wyższą wydajnością, są przy tym wygodniejsze oraz bezpieczniejsze. Do ich kompetencji należy transport towaru na krótkich dystansach w magazynach.

Pytania odnośnie wózków paletowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Udogodnieniem zapewnianym przez ten typ paleciaków jest eliminacja potrzeby użycia siły. Paleciaki elektryczne w naszej ofercie posiadają różne udźwigi, prędkości o różnych typach silników dostosowanych do odpowiednich potrzeb klienta. Ceny takiego sprzętu zaczynają się już od kilkunastu tysięcy złotych.

Paleciaki z masztem

Paleciaki z masztem zawierają innowacyjną technologię, są proste w konstrukcji i pracują bardzo wydajnie. Nasza strona oferuje wytrzymały sprzęt, a przede wszystkim dostosowany do potrzeb używającego. Konstrukcja jest przystosowana do odciążenia stawów i mięśni operatora paleciaka.

Takie paleciaki dają możliwość nie tylko transportu towaru z punktu A do punktu B, ale pozwalają obsługiwać regały na różnych poziomach oraz umożliwiają rozładunek samochodów ciężarowych. Oferujemy szeroki wybór paleciaków z masztem, ceny zaczynają się od kilkunastu tysięcy złotych.

 Części do paleciaków

Części do poleciaka Jungheinrich

Paleciaki to urządzenia pracujące w trudnych warunkach, transportujące niewyobrażalne ciężary. Pod wpływem użytkowania naturalne jest, że mogą ulec awarii. Nawet najsolidniejsze maszyny są na to narażone. Najczęściej te awarie to po prostu zużycie poszczególnych części. Wtedy nieunikniona jest naprawa z użyciem nowych części do paleciaka. Nasz sklep przychodzi na ratunek, oferta strony jest bogata w części do paleciaków. Na działanie zużycia najbardziej narażone są koła, łożyska, rolki masztu, karty logiczne, przełączniki, łańcuchy oraz filtry.

W naszej ofercie znajdziesz także różnego rodzaju części do paleciaków Jungheinrich, części do wózków widłowych, a nawet elementy do ich modernizacji. Części na naszej stronie są wysokiej jakości w przystępnej cenie. Wszelkiego rodzaju wyżej wymienione części oraz uszczelki, alternatory, rozruszniki, rozrządy czy pierścienie tłokowe.

Paleciaki Unicarriers

W ofercie posiadamy również sprawdzone paleciaki od renomowanego producenta Unicarriers. Grupa UniCarriers to marka z wieloletnią tradycją – powstała w 2011 roku w wyniki połączenia trzech firm: INCJ (Innovation Network Corporation of Japan), NISSAN Motor Co., Ltd. (właściciel marek NISSAN Forklift i Atlet) oraz Hitachi Construction Machinery Co., Ltd. (właściciel marki TCM ).

Marka dostarcza sprzęt najwyższej jakości, niezawodny oraz co najważniejsze przyjemny w obsłudze. Paleciaki Unicarriers to przede wszystkim połączenie wysokiej wydajności, jakości oraz bezkonkurencyjnej ceny. Z ręcznych wózków paletowych elektrycznych można znaleźć w ofercie paleciaki mini z udźwigiem już od tysiąca pięciuset kilogramów. Ceny takiego sprzętu zaczynają się już od kilku tysięcy.

Pytania odnośnie wózków paletowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75