Wózki widłowe to profesjonalne pojazdy, które można spotkać w tych magazynach, w których w dużej ilości przyjmuje się oraz składuje towary. Dzięki posiadanej budowie urządzenia te, doskonale sprawdzają się w wąskich przestrzeniach magazynowych. Jedną z najgorszych sytuacji podczas pracy na magazynie jest ta, gdy wózek widłowy nie działa prawidłowo. Wówczas to z pomocą przychodzi serwis wózków widłowych jungheinrich.

Wózki widłowe jungheinrich serwis i zastosowanie

Wózki marki Jungheinrich to sprzęt, którego cechą charakterystyczną jest to, że posiada dużą wysokość podnoszenia, która często sięga do 13 000 mm.

Oferowany przez nas sprzęt posiada możliwość przewożenia ładunków o masie nawet do 2,5 t. Oferowane wózki świetnie sprawdzają się w:

– magazynach
– centrach logistycznych, transportowych oraz spedycyjnych
– hurtowniach
– marketach,
– tartakach

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych Jungheinrich?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Sprzęt ten potrafi niezawodnie pracować nawet w systemie trzy – zmianowym, ale tylko wówczas, gdy właściciel potrafi odpowiednio o niego zadbać. Regularny serwis wózków widłowych jungheinrich zapewnia bezawaryjną pracę oraz użytkowanie tego sprzętu przez długie lata.

Serwis wózków jungheinrich – istotne zalety

W ramach naszej oferty możliwy jest nie tylko zakup, lecz także serwis wózków widłowych. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki. Serwis wózków widłowych jungheinrich obejmuje m.in.:

– naprawę modeli akumulatorowych i spalinowych
– kontrolę bezpieczeństwa
– wykonywanie konserwacji
– wymianę oleju hydraulicznego
– wymianę akumulatorów
– wymianę opon

Dzięki szybkiej reakcji naszych doświadczonych fachowców każdy przedsiębiorca może liczyć na bardzo krótki przestój pracy w jego firmie. Szybka dostawa oryginalnych części zamiennych pozwala nam na ekspresowe wykonywanie napraw.

Serwis wózków widłowych jungheinrich oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie naprawy wykonujemy rzetelnie oraz z dużym zaangażowaniem, co zapewnia długą żywotność posiadanej floty.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych Jungheinrich?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Wózki widłowe Jungheinrich – serwis FLT

Jednak nawet najwyższej klasy sprzęt wymaga czasem napraw, a przede wszystkim regularnego serwisu. Oferujemy kompleksowy serwis wózków widłowych Jungheinrich, posiadając niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie. Serwis wózków Jungheinrich powinien być wykonywany za każdym razem, kiedy dostrzeżemy nawet najmniejszą usterkę czy nieprawidłowe funkcjonowanie. Warto pamiętać, by nie wykonywać żadnych prac na własną rękę, co może skutkować utratą gwarancji. Jako specjaliści w zakresie serwisu wózków widłowych prawidłowo zdiagnozujemy problem i niezwłocznie go usuniemy. Państwu pozostawimy jedynie przyjemność z pracy na tak solidnym sprzęcie, jakim są wózki widłowe Jungheinrich.

Serwis wózków Jungheinrich — kontakt

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, który umożliwi Państwu umówienie się na serwis wózków widłowych Jungheinrich. Jednocześnie nawiążemy z Państwem dłuższą współpracę w zakresie serwisu, napraw czy konserwacji wózków Jungheinrich. Nasza bogata oferta na pewno pozwoli sprostać Państwa wymaganiom.