Przeglądaj małe wózki w ofercie FLT:

Rozwój intralogistyki i podążanie za innowacyjnymi rozwiązaniami sprawia, że każda firma pragnie wyposażać się w najlepszej jakości narzędzia, które usprawnią wiele procesów. Małe wózki widłowe to z całą pewnością ten element wyposażenia, którego nie sposób pominąć, gdy w grę wchodzi produktywność i ekonomizacja czasu.

Nasza firma oferuje produkty pochodzące od najwybitniejszych producentów na rynku, którzy od wielu lat dostarczają na rynek przede wszystkim jakość, trwałość i optymalizację.

Małe wózki widłowe

Małe wózki widłowe dla firm

Małe wózki widłowe to maszyny przeznaczone przede wszystkim do usprawnienia wewnętrznego transportu. Są nieocenionym wsparciem przy załadunku, przewożeniu oraz rozładunku ciężkich towarów. Sprawdzają się tak naprawdę w wielu branżach, w których występuje konieczność transportowania nieco większych i cięższych gabarytów na niezbyt długich dystansach.

Pytania odnośnie małych wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Z całą pewnością będą doskonałym wyborem w przypadku hal magazynowych, zakładów produkcyjnych oraz centrów dystrybucyjnych. Mały wózek widłowy jest tym elementem, który znacząco wpływa na usprawnienie pracy, dbając jednocześnie o wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywania obowiązków.

Jaki wózek wybrać?

Wiele zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Zdecydowanie zaleca się, aby w pomieszczeniach korzystać z wózków elektrycznych, ponieważ te emitują dwutlenku węgla. Są zatem bezpieczne i dbają o komfort pracy również w miejscach o ograniczonych możliwościach wentylacyjnych. Wózki spalinowe sprawdzą się na przestrzeniach otwartych, w których emisja spalin nie będzie problematyczną kwestią z perspektywy pracownika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy również o bezpośredni kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań.

Pytania odnośnie małych wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75