Poznaj ofertę wózków widłowych – woj. Dolnośląskie – FLT grupa

Prowadzimy działalność od wielu lat starając się cały czas udoskonalać ofertę handlową – siedziba grupy FLT zlokalizowana jest w Wilczycach k/Wrocławia (woj. Dolnośląskie).

Oferta wózków widłowych obejmująca woj. dolnośląskie zawiera w sobie marki renomowanych wózków widłowych takich jak Nissan, Toyota, JungHeinrich, czy Unicarriers.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Mamy nadzieje, że odpowiednia jakość i profesjonalizm grupy FLT to spełnienie Waszych oczekiwań zarówno w zakresie technologicznym jak i jakości, ergonomii czy doborze odpowiedniego sprzętu.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Najważniejszym jednak czynnikiem jest optymalny dobór produktów obejmujących najwyższej jakości wózki widłowe o napędzie gazowym lpg i elektrycznym. W naszych działaniach dążymy do zaspokojenia Państwa potrzeb związanych z zakupem lub wynajmem wózków widłowych na terenie województwa dolnośląskiego i Wrocławia.

Wózki widłowe dolnośląskieSzeroki zakres oferty wózków widłowych w dolnośląskim

W ofercie naszej firmy oprócz pojazdów fabrycznie nowych i nieużywanych, znajdą Państwo również używane wózki widłowe. Maszyny te zalecane są w szczególności przedsiębiorstwom poszukującym tańszych rozwiązań lub pragnącym w stosunkowo niewielkich kosztach wzmocnić flotę swoich maszyn.

Używany wózek widłowy wciąż przecież nadaje się do pracy i długotrwałego wykorzystywania w najróżniejszych warunkach. Nasze wózki widłowe w każdym momencie przygotowane są do eksploatacji, bez względu na to czy są one nowe czy używane. Nie wymagają najmniejszego wkładu finansowego.

Sprzedaż oraz wynajem – wózki widłowe dolnośląskie

Korzystając z ofert naszej firmy, mają Państwo pewność że oprócz opcji zakupu, mają także Państwo możliwość wynajmu nowych i używanych wózków widłowych. Jako doświadczony partner możemy zaoferować krótko lub długoterminowy wynajem wózków widłowych. Jest to o tyle dobre rozwiązanie gdyż zapewnia eliminację zbytnich obciążeń finansowych. Wózki widłowe w dolnośląskim to dostępność maszyn przeróżnych marek, o wyjątkowej charakterystyce i przeznaczeniu.

Nasze wózki widłowe zapewniają solidną konstrukcję idącą w parze z odpowiednim poziomem hałasu podczas eksploatacji. Dodatkowym atutem jest długa żywotność oraz zastosowane technologie. Szeroka gama produktów daje nam pewność że potrafimy lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu wózków widłowych najpopularniejszych marek. Zaufało nam już wielu klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz pozostawienia na niej swojego kontaktu. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów oferty.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75