Wózki widłowe to niezbędne wyposażenie w wielu zakładach pracy. Gwarantują sprawny załadunek, rozładunek i przewożenie towarów ciężkiej wagi. To właściwie dzięki nim możliwa jest satysfakcjonująca i efektywna praca w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych, hurtowniach, sklepach czy na placach budowy.

Nie sposób sobie wyobrazić gwałtownego wzrostu operatywności. W naszej ofercie znajdą Państwo modele pochodzące od znakomitych producentów i najlepsze marki wózków widłowych które cieszą się fantastyczną renomą i wielkim zaufaniem klientów.

Marki wózków widłowychLinde – marka z wieloletnim stażem

Wózki widłowe firmy Linde to przede wszystkim wózki z najwyższej półki, odznaczające się znakomitą wytrwałością i bardzo długim czasem eksploatacji. Są zdecydowanie niezawodnym elementem wyposażenia wielu firm na całym świecie, choć szczególnym uznaniem cieszą się przede wszystkim w Europie (również w Polsce).

Linde to marka, która działa na rynku już od przeszło pięćdziesięciu lat. Od początku istnienia stawia przede wszystkim na jakość oraz zadowolenie klientów, dostarczając na rynek produkty bezustannie udoskonalane. Z radością oferujemy Państwu wózki widłowe Linde, które spełnią najśmielsze oczekiwania i zoptymalizują pracę w Państwa firmach.

Sprawdź wózki widłowe marki Linde

Pytania odnośnie dostępnych wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

 

Toyota, Nissan (dawnej Nissan, teraz Unicarriers)

Wózki widłowe japońskiej firmy Nissan to wyjątkowo wytrzymałe urządzenia, które staną na wysokości zadania i zapewnią Państwu ogromny komfort oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Firma na przestrzeni lat stworzyła wyjątkowo dobrą ofertę dla branż, w których wózki widłowe są koniecznością.

Warto jednocześnie zwrócić uwagę na fantastyczne produkty firmy Toyota. Również w tym wypadku mamy do czynienia z produktem z najwyższej półki. Toyota to przede wszystkim synonim efektywnej pracy i gwarancja na zoptymalizowanie możliwości w wielu firmach.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą wózków toyota oraz do bezpośredniego kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Sprawdź wózki widłowe marki Toyota

Jungheinrich – niemiecka jakość

Jungheinrich to niemiecka marka renomowanych i znanych na całym świecie wózków widłowych. Pojazdy charakteryzują się min. szczególnie wysoką jakością, mała awaryjnością
i wysoką efektywnością. Wyróżniają się również nawet samym komfortem jazdy i komfortem użytkowania. W ofercie FLT znajdą Państwo wiele modeli pochodzących właśnie bezpośrednio od producenta Jungheinrich.

Sprawdź wózki widłowe marki Jungheinrich

Pytania odnośnie dostępnych wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75