Zobacz dostępne wózki widłowe marki Ausa:

Wózki widłowe to pojazdy mechaniczne zdolne do transportowania ciężkich ładunków. Ze względu na dużą ilość dostępnych modeli, zakup widlaka powinien być dobrze przemyślany. Odpowiednio dobrany sprzęt wyróżnia się niezawodnością i wpływa na zwiększenie produktywności. Wśród produktów dostępnych w sprzedaży godne uwagi są wózki marki Ausa. Czym wyróżnia się wózek widłowy Ausa? 

Producent terenowych i przemysłowych wózków widłowych

Początki marki Ausa zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz popularyzacją kompaktowych maszyn przemysłowych sięgają 1956 roku. Obecnie zasięg działalności firmy obejmuje niemal cały świat, a jej przedstawiciele działają na terenie 80 krajów. W ofercie Ausa znaleźć można m.in. całą gamę kompaktowych wozideł, betoniarek samojezdnych, zamiatarek, kompaktowych ładowarek teleskopowych, a także terenowych i przemysłowych wózków widłowych. Wózki widłowe Ausa to uniwersalne maszyny zdolne do przenoszenia dużych i ciężkich ładunków po nierównym terenie. To sprawia, że są z powodzeniem wykorzystywane w budownictwie, rolnictwie oraz różnego rodzaju przemyśle. 

Wózki widłowe Ausa

Co wyróżnia urządzenia marki Ausa wśród konkurencji? Użytkownicy wózków widłowych cenią sobie przede wszystkim niezawodność sprzętu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wpływa na mniejszą awaryjność oraz większą żywotność widlaków. Do dyspozycji klientów jest autoryzowany serwis oraz mobilny warsztat oferujący naprawy w miejscu wystąpienia awarii. Dostępność części i serwisantów pozwala ograniczyć przestoje związane z unieruchomieniem sprzętu, co przekłada się na większą produktywność. Producent terenowych i przemysłowych wózków widłowych przywiązuje również dużą uwagę do ergonomii oraz bezpieczeństwa pracy.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Wózki widłowe dostępne w sprzedaży

Wśród produktów marki Ausa dostępnych w sprzedaży znaleźć można m.in. lekki i wytrzymały terenowy wózek widłowy. Tego rodzaju sprzęt znakomicie sprawdza się w ogrodnictwie i rolnictwie. Niski ciężar sprawia, że pojazd wywiera niewielki nacisk na podłoże. Na wyróżnienie zasługuje również kompaktowa konstrukcja oraz masa rozłożona równomiernie na każdą oś. Zastosowany przez producenta silnik Kubota charakteryzuje się niezawodnością i niskim zużyciem paliwa. 

Do przenoszenia ładunków po nierównym terenie nadaje się również wózek widłowy o nośności do 1500 kg. To uniwersalny i niezwykle zwrotny sprzęt, który pozwala na sprawne manewrowanie w ciasnych miejscach. Odpowiednią przyczepność do podłoża zapewniają opony o dużej średnicy oraz stały napęd na cztery koła 4×4 Compen. Firma Ausa oferuje również szereg akcesoriów wpływających na zwiększenie funkcjonalności wózka.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Ausa ma w swej ofercie także duże przemysłowo-terenowe wózki widłowe o nośności 5000 kg. Charakterystyczną cechą tego modelu są duże przednie koła, które zapewniają znakomitą stabilność podczas przenoszenia ciężkich ładunków. Pełna kabina o odchylanej konstrukcji gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i ułatwia prowadzenie prac konserwacyjnych. Zastosowanie przekładni hydraulicznej z systemem 4WD FullGrip wpływa na dobre osiągi nawet w najtrudniejszym terenie.