W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe 4×4, przeznaczone do użytkowania w cięższym od standardowego terenie. Poradzą sobie wszędzie tam, gdzie nie zdoła wjechać magazynowy wózek jezdniowy, także w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Terenowe wózki widłowe spotkać można na budowie i w lesie

Wózek widłowy 4×4 jest przydatny podczas wywózki drzew ze ścinki lub w trakcie transportowania ciężkich materiałów budowlanych na piaszczystym, nieregularnym podłożu, ale równie dobrze sprawdza się na błotnistych albo zaśnieżonych placach i w pracy w miejscach o dużym stopniu nachylenia. Dzięki dużemu prześwitowi nie zostanie nagle unieruchomiony, a przyczepne opony o głębokich bieżnikach pozwalają na stabilną jazdę.

 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

 

Nasze terenowe wózki widłowe o napędzie 4×4 posiadają zabudowane kabiny, co umożliwia pracę zarówno podczas upału, jak i w ciężkim mrozie. Natomiast osłona silnika chroni mechanizm przed deszczem, co pozwala na użytkowanie go niezależnie od panujących w danym momencie warunków pogodowych.

To wszystko sprawia, że wózek widłowy 4×4 jest maszyną mocną i uniwersalną

Można u nas znaleźć wózki widłowe 4×4, które sprawdzą się w praktycznie każdej branży. Zróżnicowane gabaryty i udźwig wózków pozwalają na dobranie odpowiedniej maszyny do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Mogą nie tylko materiały w czasie budowy czy pracować na placach składowych. Często spotyka się je także na terenach rolniczych lub w kopalniach oraz w kamieniołomach, a także na terenach odwiertów geologicznych, gdzie transportują nie tylko elementy konstrukcyjne. Dzięki użyciu dodatkowego osprzętu można przewozić nimi także materiały sypkie, takie jak piasek lub dodatki do płuczki wiertniczej.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75