Zobacz dostępne wózki widłowe marki UniCarriers:

Wózki widłowe to obecnie niemalże nieodzowny element każdego zakładu produkcyjnego i nie tylko. Nie ma w tym nic dziwnego- dzięki nim możemy bez większego problemu przewozić na specjalnych paletach różnego rodzaju ciężkie przedmioty, umiejscowione nierzadko dosyć wysoko. Nie każdy jednak wie, jak marka wózków widłowych jest godna polecania. Dlatego też postanowiliśmy pokazać wam, dlaczego wózek widłowy unicarriers, to dobry wybór, jeżeli chodzi o zakup wózka widłowego.

Dlaczego wózki widłowe unicariers?

Ponieważ jest to po pierwsze marka stawiająca na jakość swoich wózków widłowych, po drugie ma ona wieloletnie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju wózków widłowych (dawniej marka ta nazywała się Nissan). Z tego też względu, nasza firma sprzedaje zarówno nowe modele wózków widłowych tej firmy, jak i też używane– modele używane są co prawda znacznie tańsze od nowych, jednak wcale nie ustępują im jakościowo.

Ponadto decydując się na zakup wózka widłowego unicarriers w naszej firmie, możemy zapewnić państwu również ich serwis. Jest to ważne, ponieważ dokonywanie regularnych przeglądów wózka widłowego może sprawić, że unikniemy po pierwsze jego kosztownych napraw, po drugie, jeżeli wózek ma awarię, to nie pracuje, a jeżeli nie pracuje, to nie zarabia na siebie- a przecież po to kupuje się wózek widłowy, aby był on przydatnym narzędziem w naszej firmie. Dlatego też warto kupować wózki widłowe marki unicarriers w FLT Grupa.

 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75