Zobacz dostępne wózki widłowe marki Unicarriers:

Wózki widłowe Unicarriers (dawniej nissan — nowe i używane)

Szukasz wózka widłowego, który będzie działał niezawodnie mimo nawału pracy? W Twoim przedsiębiorstwie widlaki są używane non — stop? W ofercie naszej firmy posiadamy wiele modeli wózków widłowych od różnych renomowanych producentów, między innymi posiadamy wózki widłowe nissan. W sprzedaży dostępne są nissan wózki widłowe nowe oraz nissan wózki widłowe używane.

Zobacz dostępne modele marki Unicarriers (dawniej Nissan):

To, czy potrzebujesz wózka nowego, czy używanego zależy głównie od posiadanego na ten cel budżetu oraz indywidualnych preferencji. Nowe wózki są zdecydowanie droższe od używanych, a używane wózki widłowe nissan, które posiadamy w ofercie, są o wiele bardziej przystępne cenowo. Mimo tego, że używane wózki widłowe nissan były już jakiś czas w eksploatacji, nierzadko są lepszą inwestycją niż nowe wózki widłowe.

Pytania odnośnie wózków widłowych Nissan?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Dokładnie sprawdzone przez nas, wolne od usterek, z udokumentowanym przebiegiem i historią, są zdecydowanie tańsze, a przede wszystkim dostępne od ręki.  Nasi konsultanci z pewnością doradzą oraz dopasują odpowiedni model widlaka nissan, tak, żeby zaspokajał Twoje aktualne potrzeby. Będą mieli na uwadze również to, żeby koszt widlaka nissan nie był zbyt wysoki.  Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami oraz już dziś zamów widlak nissan dla siebie!

Serwisowanie wózków widłowych nissan (Unicarriers)

Wózek widłowy Nissan UnicarriersSztaplarka nissan to gwarancja niezawodności i pracy bez awarii. Wózki widłowe nissan to sprzęty, które mogą być nieustannie eksploatowane, wymagają jednak regularnych przeglądów oraz serwisowania części zamiennych podatnych na naturalne zużycie. Filtry, oleje — to niezbędne minimum, które trzeba wymieniać, żeby sprzęt dobrze działał.

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży, wypożyczaniu wózków widłowych, ale również w serwisowaniu — zapewniamy pełen serwis wózków widłowych nissan. Serwisowanie, regularne przeglądy, nie można tego pominąć jeśli chcemy korzystać ze sprzętu w pełni bezpiecznie bez narażenia zdrowia i życia pracowników.

Nissan wózki widłowe — modele

Niektóre modele widlaków zasługują na szczególną uwagę. Są to: wózek widłowy nissan 15, wózek widłowy nissan 18, wózek widłowy nissan 20, wózek widłowy nissan 25, wózek widłowy nissan 30 orz wózek widłowy nissan 32. Każdy z tych wózków posiada dużo zalet. Wózek widłowy nissan 15 posiada udźwig 1500 kg oraz jest zasilany gazem LPG. Wózek widłowy nissan 18 również jest zasilany gazem LPG i może podnieść udźwig 1750 kg. Wózek widłowy nissan 20, wózek widłowy nissan 25, wózek widłowy nissan 30 i wózek widłowy nissan 32 posiadają różne parametry pracy oraz możliwego udźwigu — na pewno jeden z tych modeli sprawdzi się przy transporcie wewnętrznym surowców i produktów.

Wózek widłowy nissan cena — od czego zależy?

Wózek widłowy nissan cena zależy od modelu, wyposażenia kabiny, stopnia zaawansowania układów hydraulicznych oraz elektronicznych, a także wizualnego stopnia zużycia.  Im nowszy rocznik, im mniejsze zużycie, im mniej przebiegu, tym wyższa cena, ale również lepiej w przypadku nabywania wózka widłowego nissan.

Nie jest to jednak regułą. Nawet jeśli zdecydujemy się na model, który był używany w jakimś przedsiębiorstwie przez wiele lat, z pewnością i nam ten sprzęt posłuży jeszcze przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu i pozostawienia swoich danych na naszej stronie.

Pytania odnośnie wózków widłowych Nissan?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75