Przeglądaj mini wózki widłowe w ofercie FLT:

Mini wózek widłowy to mniejszy odpowiednik pełnowymiarowego wózka widłowego. Nazwa ta dotyczy wszystkich mniejszych maszyn tego typu wykorzystywanych w przemyśle. Najczęściej są to modele sterowane zdalnie. Są to nieocenione pomoce podczas transportowania, rozładowywania oraz magazynowania towarów. To wydajne i funkcjonalne pojazdy o sprawnym napędzie silnikowym. 

Mini wózek widłowy- charakterystyka 

Mini wózek widłowy to mniejsza i kompaktowa wersja pełnowymiarowego wózka widłowego. Niemniej jednak jest ona równie wydajna i funkcjonalna, jednak ze względu na swoje kompaktowe rozmiary ma nieco inne zastosowanie. Dodatkowo obsługa tej maszyny jest o wiele prostsza, ponieważ elementy generują ruch w kierunku do przodu, do tyłu oraz obracanie i podnoszenie ładunku. Dlatego też te modele umożliwiają podnoszenie, załadunek, transportowanie oraz odkładanie. Jej mniejsze rozmiary nie mają negatywnego wpływu na wydajną pracę. Mini wózki widłowe to funkcjonalne maszyny wykorzystywane powszechnie w różnych pracach, dzięki czemu świetnie sprawują się w zakładach, halach i w magazynach, w których konieczne jest przechowywanie, transportowanie oraz praca z większymi ilościami towarów.

Gdzie najlepiej sprawdzi się mini wózek widłowy?

Mini wózek widłowy najczęściej jest dość wąski, dlatego też świetnie sprawdza się w małych przestrzeniach, w których pełnowymiarowe maszyny nie mogą zostać zastosowane. Choć ze względu na swoje wymiary i wagę mają o wiele mniejszą moc, to zapewniają taką samą pracę. Są funkcjonalne i w pełni wydajne. Powszechnie wykorzystywane w mniejszych magazynach, sklepach czy małych zakładach, nieocenione w branży spożywczej i przemyśle.

Niektóre z prezentowanych modeli mini wózków widłowych są w pełni automatyczne, dzięki czemu nie wymagają obsługi zdalnej ze strony operatora. To korzystne rozwiązanie, szczególnie w przypadku konieczności rozkładania i ustawiania ładunku w magazynach. Mogą być one obsługiwane poprzez system, dzięki któremu wykonują powierzone im zadania załadunkowe oraz rozładunkowe. Są w tym niezwykle skuteczne i w pełni samodzielne. Mogą poruszać się w różnych warunkach, także po szynach i nierównościach, bez obaw o wywrócenie lub awarię. To kompleksowa pomoc w każdej sytuacji.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Sprawdź modele dostępne w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym posiadamy sprawdzony asortyment o wysokiej jakości. Prezentowane modele różnią się jednak swoimi parametrami pracy czy funkcjonalnościami. Dlatego też w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania warto zapoznać się z wszystkimi dostępnymi modelami. Gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę firm i przedsiębiorstw. Doskonale znamy się na specyfice branży, jesteśmy autoryzowanym dealerem wózków widłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno nowe, jak i również w pełni sprawne maszyny z drugiej ręki. Zapewniamy profesjonalną pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, dla najwyższej satysfakcji naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75