Wózki widłowe Wrocław od FLT. Wózki to podstawowe urządzenia w wielu zakładach pracy. Znacząco usprawniają pracę w magazynach, centrach logistycznych, hurtowniach oraz sklepach. Nasza oferta jest skierowana do osób, które poszukują produktu z najwyższej półki, gwarantującego wysoki poziom bezpieczeństwa i wysoką jakość pracy. Dzięki nim możliwy jest sprawny załadunek, przewożenie towaru oraz rozładunek, co przekłada się na sprawne działanie w każdym miejscu pracy.

Prowadzimy profesjonalną sprzedaż wózków widłowych we Wrocławiu i okolicach – siedziba firmy FLT zlokalizowana jest przy ul. Wrocławska 1W, 51-361 Wilczyce (Wrocław). Nasza wrocławska firma to gwarancja jakości i pomocy w dobrze każdego sprzętu, nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz dostępne modele wózków widłowych we Wrocławiu:

Szukasz sprawdzonej firmy we Wrocławiu? Wybierz ofertę od FLT:

Wózki dostosowane do pracy we wnętrzach  – Sprawdź ofertę Wrocławskiej firmy FLT Grupa

W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy całe spectrum możliwości w zakresie sprzedaży wózków widłowych na terenie Wrocławia i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo mnogość modeli dostosowanych do konkretnych potrzeb. Wózki widłowe we Wrocławiu sprzedajemy już od kilku lat, dopasowując na bieżąco ofertę do wymagań Klientów z Wrocławia i okolic. Na terenie Wrocławia stale prowadzimy również serwis i przeglądy konserwacyjne.

Pytania odnośnie wózków widłowych Wrocław?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Oferujemy wózki podnośnikowe, bez których nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowania w halach magazynowych. W tej materii proponujemy modele o zróżnicowanych poziomach udźwigu i zróżnicowanej maksymalnej wysokości masztu. Z pewnością będziemy w stanie dopasować konkretny model do indywidualnych potrzeb.

Wózki elektryczne – Wrocław

Zdecydowanie polecamy zapoznać się z ofertą dotyczącą wózków elektrycznych, które są niezawodną częścią wyposażenia w dużych wnętrzach, w których załadunek i rozładunek jest kluczowym elementem pracy. Posiadamy modele od najważniejszych i najbardziej liczących się na rynku producentów, którzy zadbali o każdy szczegół w trosce o bezpieczeństwo klientów i ich wysoki komfort pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki ręczne oraz wózki widłowe z elektrycznym napędem. Wszystkie wózki można obejrzeć bezpośrednio w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu.

Wózki widłowe WrocławŻaden z dostępnych modeli nie wymaga specjalnych uprawnień. To podstawowe wyposażenie w wielu firmach, które znacząco wpływa na jakość pracy. Każdy model dostępny w naszej firmie powstał zgodnie z zasadami ergonomii. Gwarantuje wobec tego niezwykle wysoki poziom komfortu pracy.

Wózki spalinowe – Wrocław

W naszej ofercie skierowanej do rynku Wrocławskiego znajdują się także rozmaite modele wózków spalinowych. Przede wszystkim będą jednak doskonałym wyborem dla zakładów, w których załadunek i rozładunek odbywają się niejako pod gołym niebem. Maszyny tego rodzaju są skonstruowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki którym praca w zatrważających warunkach atmosferycznych przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Oferujemy modele odznaczające się bardzo wysoką trwałością i stabilnością, co nie pozostaje bez znaczenia przy ładunku liczącym nawet do kilkudziesięciu ton. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której nie brakuje wózków z napędem na LPG, CNG lub Diesel. Każdy dostępny model został stworzony z myślą o stuprocentowym zadowoleniu klientów, którzy pragną sięgać po najwyższą jakość na rynku.

Pytania odnośnie wózków widłowych Wrocław?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Dział sprzedaży FLT

Oddział FLT Wrocław
51-361 Wilczyce ul. Wrocławska 1W
71 707 09 75
[email protected]

Jak dojechać do siedziby FLT we Wrocławiu?