Jeśli szukają Państwo oferty na chińskie wózki widłowe, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. W FLT Grupa oferujemy duży wybór importowanych maszyn z Azji, w tym wózki widłowe chińskie nowe i używane. W celu uzyskania szczegółów oferty, prosimy o pozostawienie adresu e-mail lub numeru telefonu, a nasz pracownik przedstawi Państwu najkorzystniejsze propozycje.

Wózki widłowe chińskie w FLT Grupa – dlaczego warto?

Kupując chiński wózek widłowy, mogą Państwo zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych względem podobnego sprzętu europejskiej produkcji. W FLT Grupa nie tylko sprzedajemy chińskie wózki widłowe, ale oferujemy profesjonalny serwis, dzięki któremu zakupione maszyny posłużą w Państwa firmie długie lata. Posiadamy bogaty wybór części zastępczych do najpopularniejszych modeli, dzięki czemu usuwanie ewentualnych awarii i konserwacja sprzętu przebiega szybko i sprawnie.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe chińskie – ceny

Dla większości naszych klientów, których interesują chińskie wózki widłowe, cena jest kluczowym parametrem podczas podejmowania decyzji. W przypadku flagowych modeli od azjatyckich producentów, śmiało możemy powiedzieć, że niższa cena maszyny nie jest związana ze stratami na jakości. Ceny chińskich wózków widłowych zaczynają się już od ok. 40 tys. zł w przypadku wiodących produktów, wyposażonych we wszelkie niezbędne udogodnienia i spełniających restrykcyjne normy BHP.

Wózek widłowy chiński – dlaczego jest tańszy?

Część naszych klientów zastanawia się, dlaczego za wózki widłowe chińskie płaci się znacznie mniej niż za te produkcji zachodniej. Są dwa główne powody takiego stanu rzeczy. Po pierwsze niższe koszty siły roboczej w Azji w dużym stopniu wpływają na to, że chiński wózek widłowy może być sprzedany w korzystniejszej cenie niż europejski, bez wyraźnych różnic w jakości. Drugą liczącą się kwestią jest promocja marki – wiodący producenci wydają ogromne sumy na marketing, co musi mieć wpływ na cenę końcową wózka. Chińskie wózki widłowe nie są tak intensywnie promowane, a klientów przyciągają przede wszystkim stosunkiem ceny do jakości.

Chińskie wózki widłowe – nowe czy używane?

Zakup z rynku pierwotnego lub wtórnego to jeden z głównych aspektów, jakie rozważają nasi klienci, chcący nabyć wózek widłowy chiński. Allegro jest pełne ofert używanych maszyn – jako doświadczona firma zawsze radzimy jednak naszym klientom, aby upewnili się, czy są one objęte gwarancją sprzedawcy i czy oferuje on serwis. Kupując u nas wózki widłowe z Chin mogą Państwo liczyć na profesjonalną opiekę posprzedażową, co może się okazać kluczowe w bezawaryjnej pracy tych maszyn.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie chińskich wózków widłowych, ich cen, wyposażenia i serwisowania, zapraszamy do kontaktu z nami – nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75