Oferowane przez nas wózki nożycowe są z powodzeniem wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach budowlanych, logistycznych czy w podmiotach branży transportowej. Nasze urządzenia, ze względu na szeroką funkcjonalność użytkową, zdają egzamin w przemyśle na piątkę. Technologia wózków nożycowych łączy w sobie zalety trzech urządzeń znajdujących swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wózek posiada zalety manualnego wózka paletowego, podnośnikowego i stołowego. To urządzenie, które stanowi pomocny element, wchodzący w skład floty transportu bliskiego.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Niezawodny wózek nożycowy gotów do pracy

Dzięki wysokim parametrom użytkowym, urządzenia przeznaczone są między innymi do intensywnej eksploatacji w ciągach technologicznych. Wszystko w ramach jednego, praktycznego urządzenia do wykorzystania w wielu branżach. Wózek nożycowy sprawdzi się przede wszystkim tam, gdzie występuje konieczność podniesienia efektywności realizowanych obowiązków, np. w kontekście składowania i przenoszenia towarów. Mechanizm podnośnikowy umożliwia łatwe ściąganie i układanie produktów na regałach. Wbudowane kółka i mechanizm kierujący zwiększa mobilność ręcznego transportu.

Wspomaganie transportu wewnątrz przemysłowego

Sterowanie wózkiem jest intuicyjne i łatwe nawet dla mało doświadczonego operatora. Udostępniana przez nas flota wózków nożycowych charakteryzuje się bardzo dużą rozpiętością rodzajów i modeli. Nasza firma dysponuje pojazdami nowymi i używanymi, spełniając tym samym indywidualne potrzeby użytkownika. Świadczymy profesjonalny wynajem wózków nożycowych w formacie krótkoterminowym i długookresowym.

Parametry zgodne z wytycznymi klienta

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób chcących wypożyczyć wózek na godziny, jak i dla tych szukających sprzętu na znacznie dłużej. W naszej flocie znajdują się wózki nożycowe, które spełniają najwyższe wymagania techniczne. W zależności od rodzaju wózka, dysponują one różnym udźwigiem i zmienną długością wideł. Część pojazdów wyposażona jest w dodatkowy osprzęt, który poprawia bezpieczeństwo i jakość pracy. Wygodne uchwyty i niezawodny mechanizm jezdny oraz podnośnikowy pozwala na długą i owocną eksploatację sprzętu w różnych gałęziach przemysłu.

Rękojmia wsparcia przy korzystaniu z usług

Działamy na rynku krajowym docierając z dowolnym wózkiem nożycowym pod wskazany przez klienta adres. Jako firma z doświadczeniem, wiemy jak zapewnić pełne bezpieczeństwo przewożonych urządzeń. W ramach funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa udostępniamy także ekspercki warsztat mobilny, który jest w stanie dotrzeć bezpośrednio do klienta zgłaszającego usterkę. Wykonujemy przeglądy pojazdów do transportu bliskiego, w tym wózków nożycowych. Sprawdź ofertę zaprezentowaną na niniejszej stronie i skorzystaj z wygodnego formularza zgłoszeniowego. Zajmiemy się zapytaniem niezwłocznie.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75