Zobacz profil FLT na otomoto:

https://fltgrupa.otomoto.pl/

Oferujemy nowoczesne i niezawodne wózki widłowe, które sprawdzą się niezależnie od stopnia trudności zadania. Nasze propozycje znajdziesz na popularnych platformach ogłoszeniowych OLX i OtoMoto.

Przygotowaliśmy szeroki wybór sprzętu – sprzedajemy nowe i używane podnośniki nożycowe oraz wózki widłowe renomowanych marek. Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych cenach i praktycznie od ręki. Jeżeli więc szukasz podnośnika potrzebnego „na teraz”, dobrze trafiłeś. Przejrzyj ogłoszenia w Internecie i wybieraj spośród najlepszych modeli o sprawdzonych konstrukcjach. W ten sposób wzbogacisz swoją firmę o urządzenie najwyższej jakości.

 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe dla Twojej firmy

Nasze wózki widłowe z OLX i OtoMoto, doskonale wykonają nawet najcięższe zadanie. Dzięki optymalnym parametrom udźwigu i wytrzymałej konstrukcji, staną się cennym wyposażeniem Twojego przedsiębiorstwa lub zakładu produkcyjnego. Wózek widłowy sprawdzi się między innymi w czasie prac magazynowych i na hali. Wiele modeli zaprojektowano tak, by zapewnić stabilność nawet na nieutwardzonym terenie. Wszystkie te korzyści czekają na Ciebie! Ponieważ nasza oferta na OLX i OtoMoto jest tak zróżnicowana, z pewnością znajdziesz sprzęt o poszukiwanych parametrach.

Nowe i używane wózki widłowe z OLX

Oprócz pojazdów nowych, w naszej bogatej ofercie znajdziesz wózki widłowe używane – OLX i OtoMoto to dla takich maszyn popularny rynek wtórny. Sprzedawany przez nas sprzęt jest w 100% sprawny technicznie. Zniesie długi czas eksploatacji i zapewni maksymalną wydajność. Wszystkie wózki widłowe, które znajdziesz w naszych ogłoszeniach, przechodzą odpowiednie przeglądy techniczne. Używany wózek widłowy z OtoMoto lub OLX pozostaje ekonomiczną alternatywą dla fabrycznie nowego sprzętu.

Przejdź do naszego profilu na Otomoto i przeglądaj dostępne wózki widłowe:

https://fltgrupa.otomoto.pl/

Wózki widłowe z bezpośrednią dostawą

Jeżeli wybierzesz nasze wózki widłowe z ogłoszeń OLX lub OtoMoto, zyskasz doskonały sprzęt przemysłowy w korzystnej cenie. Oprócz tego, zapewnimy transport podnośnika w dowolne miejsce w kraju z wykorzystaniem specjalnego pojazdu. Zadbamy, żeby wózek widłowy bezpiecznie trafił w Twoje ręce. Ta wygodna forma zakupu pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą wózków widłowych – OLX i OtoMoto to bogactwo naszych ogłoszeń, które czekają na odkrycie! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam fachowy sprzęt, który podniesie Twoją firmę na wyższy poziom produktywności.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75