Praca w magazynie czy sklepie wielkopowierzchniowym wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Przenoszenie towarów jest przecież niemożliwe bez odpowiedniego wózka.

Wózki na sprzedaż

Nasza oferta wózków czterokołowych oraz wózków widłowych jest na tyle szeroka, że praktycznie każdy odnajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie! Pojazdy tego typu oraz urządzenia sprowadzamy bezpośrednio od oryginalnego producenta, co gwarantuje klientowi całkowite zadowolenie z produktu. Posiadamy na stanie praktycznie każdy rodzaj wózków widłowych; oferujemy nie tylko fabrycznie nowe pojazdy, ale również te już używane – i to w naprawdę niskich cenach!

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki czterokołowe

W naszym sklepie znaleźć można również inne produkty, które ułatwią każdemu prace na magazynie. Szczególną popularnością cieszą się obecnie wózki czterokołowe. Służą one przede wszystkim do przewożenia towarów – na przykład podczas rozładunku.

Wózki czterokołowe tworzy się z solidnego metalu, dzięki czemu nie ulegnie on zniszczeniu nawet po wielu latach! Koła natomiast wykonane są z bieżników termoplastycznych, które wytrzymują naprawdę spore obciążenie i znacznie ułatwiają kierowanie załadowanym wózkiem. Tego typu sprzęt nie kosztuje wcale dużo, a może przynieść spore ułatwienie pracownikom magazynu – warto zatem niezwłocznie w niego zainwestować!

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75