Oferta wynajmu wózków widłowych, spełniająca wszystkie normy i wytyczne.

Idealne rozwiązanie dla firm, które zajmują się transportem, magazynowaniem, lub rozkładaniem towaru. Sprawdź, jak wynająć wózek widłowy w Katowicach.

Transport dużych gabarytów, stanowi ogromny problem, z którym nie jeden pracownik, może sobie nie poradzić. Choć palety, doskonale zabezpieczają towar, przed jego uszkodzeniem, lub zagubieniem, zmniejszają przestrzeń magazynową, to niestety, mają również ogromny minus- wagę. Aby móc transportować tego typu produkty, niezbędny jest odpowiedni sprzęt, taki jak wózek widłowy.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Wózki widłowe, różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również sposobem użytkowania. W ofercie, znajdują się między innymi wózki boczne, bramowe, podnośnikowe, bramowe, w tym ręczne, spalinowe, elektryczne i gazowe. W zależności od potrzeb, każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.

Oferta dla firm z Katowic

Od wielu lat prowadzimy usługi i wynajem wózków widłowych oddział Katowice – sprawdź dostępne wózki kontaktując się z nami.

Gdzie sprawdzą się wózki widłowe? Wynajem wózków widłowych Katowice.

W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe, które sprawią, że każdy z łatwością będzie mógł wykonywać swoją pracę. Wózki świetnie sprawdza się na dużych halach magazynowych, w mniejszych firmach, na przykład spożywczych, transportowych czy wielobranżowych. Ułatwiają pracę, skracają czas pracy, oraz chronią pracownika, przed nadmiernym dźwiganiem. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Wynajem wózków widłowych Katowice, ułatwia pracę, oraz skraca jej czas.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]