Wózki paletowe z masztem to nieocenione maszyny w branżach magazynowych, przemyśle i różnego rodzaju zakładach. Wykorzystywane są do sprawnej realizacji transportu bliskiego, umożliwiają nie tylko przewożenie ładunków na bliskich odległościach, ale także ich podnoszenie i przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce. To niezbędne urządzenia w wielu miejscach. Polecane szczególnie do prac magazynowych, rozładunkowych i przeładunkowych.

Wózki paletowe z masztem- charakterystyka

Wózki paletowe z masztem to powszechna nazwa wózków podnośnikowych wykorzystywanych do transportowania ładunków, których waga może wynosić do 2 ton. Są to maszyny stosowane w transporcie bliskim, wykorzystywane podczas wykonywania prac przeładunkowych w różnego rodzaju magazynach, centrach logistycznych, zakładach przemysłowych i wytwórczych, halach i wielu innych. Są niezwykle wydajne i funkcjonalne podczas pracy w każdych warunkach. Sprawdź produkty dostępne w ofercie naszego sklepu i wybierz odpowiedni model dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Chciałbyś kupić lub wynająć wózek paletowy z masztem? Sprawdź dostępne wózki w naszym sklepie.

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Wózek paletowy z masztem i podestem- gdzie sprawdzi się najlepiej?

Wózek paletowy z masztem i podestem znajduje zastosowanie przede wszystkim w magazynach, w których obsługiwane są znaczne ilości towaru. Tutaj ważna jest zarówno szybkość transportowania, jak i również zminimalizowanie możliwych strat związanych z potencjalnym zniszczeniem podczas upadku. Dzięki pomocy wózka paletowego z masztem i podestem możliwe jest transportowanie ładunków na znaczne wysokości, również przy dłuższych dystansach a także pracach załadunkowych i wyładunkowych podczas układania towaru z palet na regały. Posiadamy w ofercie wózki paletowe z masztem zapewniające pewny udźwig nawet na kilkumetrowych wysokościach. Są to niezwykle wydajne i funkcjonalne maszyny.

Zapewniamy kompleksową ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Masz pytania odnośnie prezentowanego przez nas asortymentu? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie z nich.