Potrzebny Ci wózek widłowy 20 ton (20t)? Nasz sklep oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości wózków widłowych o pojemności 20 ton i nie tylko. Ogromna ładowność, a co za tym idzie olbrzymia siła udźwigu, gwarantuje możliwość pracy nawet z materiałami o wysokiej wadze. Gwarantujemy doskonałej klasy materiały, pełne bezpieczeństwo, stuprocentową sprawność, a do tego atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe 20 ton – najwyższej klasy materiały

Wszystkie nasze wózki widłowe wykonane są z doskonałej klasy tworzywa. Wyróżniają się one wytrzymałością, a co za tym idzie odpornością zarówno na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak i na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać wskutek użytkowania.

Wózki widłowe – maksymalna sprawność gwarantem sukcesu

Wybierając nasz wózek widłowy 20 t, masz pewność co do długiego czasu eksploatacji, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej sprawności. Wyróżniają się stosunkowo długim czasem ciągłej pracy, bez konieczności podłączania do zasilania czy wymiany akumulatora. Co warte uwagi, nasze wózki cechują się najwyższą sprawnością silnika elektrycznego, ale jednocześnie jego niewielką skłonnością do awarii. 

Chciałbyś kupić wózek 20t?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Wózki widłowe – bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy wózek widłowy 20 ton, dostępny na stronie naszego sklepu, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy. Wszystkie sprzęty przechodzą wymagające testy sprawnościowe, w gruntowny sposób sprawdzające ich najważniejsze parametry. Dopiero po próbach wytrzymałości, trafiają na stronę naszego sklepu jako urządzenia w stu procentach bezpieczne.

Wózek widłowy 20t – postaw na innowacyjne rozwiązania

W obecnych czasach, możemy zauważyć stale rozwijający się postęp technologiczny. Tradycyjne urządzenia zostają sukcesywnie wypierane przez te nowocześniejsze. Podążając z duchem czasu, wyposażyliśmy nasze zakłady w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pozwalają one tworzyć wysoce zautomatyzowane, innowacyjne wózki widłowe. Praca z nimi jest niezwykle intuicyjna i pozwala na szeroki zakres możliwości. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75