Wózek widłowy 3 tony – model do zadań specjalnych! Wózki widłowe to niezwykle popularne urządzenia, które powszechnie napotkać możemy w bardzo wielu, różnorodnych przedsiębiorstwach oraz zakładach. Stanowią on nieocenioną pomoc podczas przewożenia wielkogabarytowych, ciężkich ładunków, rozładowywaniu bądź załadowywaniu towaru i wielu innych czynnościach. Szczególną popularnością cieszy się jednak wózek widłowy 3 tony, który nazywany bywa sprzętem do zadań specjalnych. Co jest jego cechą charakterystyczną? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Zaczynamy! 

Chciałbyś kupić lub wynająć wózek widłowy 3t?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

3 tonowy wózek widłowy i jego charakterystyka

Wózek widłowy o maksymalnym udźwigu 3 ton jest urządzeniem niezwykle poręcznym, sprawnym i funkcjonalnym, przy użyciu którego jesteśmy w stanie wykonać bardzo wiele różnorodnych czynności. Wózek widłowy o udźwigu 3 ton jest pojazdem mechanicznym, samojezdnym, który wyposażony został w napęd spalinowy bądź elektryczny. W związku z tym, że do naszej dyspozycji oddano wózki widłowe, których udźwig wynosi nawet 20 ton, modele 3- tonowe dedykowane są przede wszystkim do wykonywania lżejszych prac, idealnie odnajdując się na małych magazynach, sklepach spożywczych czy niewielkich rozmiarów firmach.

Postaw na maksymalną wygodę i komfort pracy

Wózek widłowy 3 tony wyposażony jest w nowoczesną, wszechstronną kabinę, która umożliwia operatorowi wózka maksymalnie komfortowe warunki pracy. W zależności od indywidualnych preferencji i upodobań, kabiny wózków widłowych wyposażone zostały w wiele, różnorodnych i dodatkowych funkcji, dzięki którym codzienna praca staje się przyjemnością. 

Jaki powinien być wózek widłowy 3 tonowy?

Wózek widłowy 3 tony/ 3t to sprzęt, którego cechą charakterystyczną powinna być wysoka jakość wykonania oraz wysoką klasą użytych do ich budowy komponentów. Niebagatelne znacznie odgrywa także konstrukcja wózka, obudowa oraz jego wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalne sprzęty najwyżej jakości pozwalają nam na bezawaryjne korzystanie z wybranych urządzeń przez długi czas. 

Wybierz wózek widłowy 3 tonowy dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i ciesz się z efektywnej i wydajnej pracy już dziś. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75