Wózki widłowe są pojazdami, które są stosowane we wszelkiego rodzaju magazynach oraz w branżach transportowych. Wyposażone są w napęd silnikowy elektryczny lub spalinowy i przeznaczone są do przewożenia ładunków o różnych gabarytach. Dobrze sprawdzają się w bliskim transporcie oraz używane są do rozładunku w różnego typu halach, magazynach oraz portach. Wózki widłowe Poznań to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie w Twoim mieście. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Chciałbyś kupić wózek wózek widłowy w Poznaniu?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Wózki widłowe Poznań

Wózki widłowe w Poznaniu można w pełni swobodnie dopasować do własnych indywidualnych potrzeb. Jako grupa FLT, oferujemy szeroki zakres usług, w których można dobrać oraz naprawić wózek podnośnikowy. Posiadamy szeroki zakres wiedzy technicznej oraz zajmujemy się kompleksową naprawą. Istotną zaletą jest możliwość zakupu pojazdu zarówno nowego, jak i używanego. Gwarancją zadowolenia jest wykwalifikowana kadra oraz fachowa obsługa. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Serwis wózków widłowych Poznań

Oferują pełny i uczciwy serwis znanych marek. Najwyższa jakość usług oraz duże możliwości pod względem technicznych pozwalają na profesjonalną naprawę wózków widłowych. Szczegółowo dopracowana analiza pozwala na dopasowanie właściwych części zarówno w formie oryginalnej, jak i w postaci zamienników. Korzyścią serwisów pojazdów jezdniowych jest możliwość uzyskania przeglądów wózków widłowych oraz odpowiednie zdiagnozowanie ich stanu. Naprawy silników i skrzyni biegów wykonywane na miejscu pozwalają na długoletnią pracę. Szybki czas realizacji oraz możliwość skorzystania z zastępczych wózków widłowych to niewątpliwe duża zaleta naszej firmy.

Wynajem wózków widłowych Poznań

Wynajem wózków jezdniowych podnośnikowych w Poznaniu może odbywać się zarówno długoterminowo, jak i na krótki okres czasu. Wykwalifikowana kadra pomaga ustalić warunki wynajmu oraz wspomaga w określonych formalnościach. Uwzględniając wszelkie czynniki takie jak nawierzchnie, intensywności pracy oraz wysokość danych pomieszczeń dobierany jest właściwy pojazd. Specjaliści na podstawie określonych wymagań i możliwości pomagają dopasować odpowiedni wózek widłowy, który pozwoli na wykonywanie odpowiednich czynności. Mamy nadzieję, że decydując się na wózki widłowe Poznań wybierzesz naszą ofertę.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75