Zajmujemy się obsługą firm w zakresie transportu bliskiego. Jesteśmy dealerem wózków widłowych w kraju, w tym także w Pabianicach. Jest to miasto w województwie łódzkim, stanowiące siedzibę powiatu pabianickiego. FLT dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym odbiorców. W ofercie posiadamy urządzenia nie tylko nowe, lecz także wózki widłowe używane. Można liczyć także na dodatkowe akcesoria i materiały eksploatacyjne do wózków widłowych. Postaw na wysoką jakość i kompleksową ofertę już dziś. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Pabianice

Posiadamy mobilny warsztat, dzięki czemu odpowiadamy na potrzeby klientów z całej Polski. Wyposażone samochody serwisowe pozwalają nam przeprowadzać naprawy w siedzibie klienta. Wózki widłowe Pabianicach mają szerokie zastosowanie. Pozwalają podnosić efektywność pracy, składować i transportować towary i wykonywać wiele innych prac. Faktem jest, że odpowiednio dobrany sprzęt sprawdza się na otwartych i zamkniętych przestrzeniach. Nasze urządzenia są niezawodne na halach magazynowych, w firmach spedycyjnych, w logistyce, rolnictwie, budownictwie itp. Odpowiednie parametry sprawiają, że nawet branża spożywcza i farmaceutyczna skorzysta z naszej oferty. Ponadto, wózek widłowy jest niezbędny podczas organizowania eventów i w transporcie lotniczym. 

Wynajem wózków widłowych Pabianice

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam dokładnie poznać oczekiwania klientów. Alternatywą dla zakupu jest nasza wypożyczalnia podnośników koszowych i wózków widłowych. Zapewniamy elastyczny wynajem długo i krótkoterminowy. W efekcie każdy klient skorzysta z szerokiej oferty i atrakcyjnych cen. Wynajem wózków widłowych w Pabianicach jest równoznaczny z oszczędnością kosztów. Nie zastanawiaj się i już teraz postaw na profesjonalne usługi FLT. Zatrudniamy osoby z pasją i doświadczeniem, które sprawnie wykonują każde zadanie. Profesjonalne urządzenia i naprawy nie mają dla nas tajemnic. Doskonale wiemy, że znalezienie idealnego sprzętu nie zawsze jest łatwym zadaniem. W tym wypadku warto skorzystać z naszej pomocy, opartej na wiedzy i doświadczeniu.

Serwis wózków widłowych Pabianice

Serwis wózków widłowych w Pabianicach zapewnia kompleksowe wsparcie na wysokim poziomie. Przeprowadzamy przeglądy, konserwację i remonty fachowego sprzętu. Od klienta zależy, jaki zakres usług wybierze. Jedno jest pewne – z naszym wsparciem można korzystać z niezawodnych urządzeń doskonałej jakości. Przystępne ceny są zachętą do skorzystania z oferty, a specjalistyczna wiedza to nasza cecha charakterystyczna.