Firma FLT działa na rynku już od wielu zalet i zajmuje się świadczeniem wielu usług dotyczących wózków widłowych. Obecność firmy FLT w Zgierzu pozwoliła spełnić oczekiwania wielu klientów. Zgierz jest miastem położonym w województwie łódzkim, gdzie można znaleźć interesujące usługi najwyższej jakości. Każdego dnia na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta, oferując atrakcyjne ceny i szeroką ofertę. Można liczyć na doświadczony zespół pracowników, działających z pasją i zaangażowaniem. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Zgierz

Wózki widłowe Zgierz to doskonała propozycja dla każdego, kto poszukuje niezawodnych rozwiązań. FLT Grupa świadczy usługi sprzedaży, kupna i serwisowania maszyn nowych oraz używanych. Posiadamy doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat. Cały czas podążamy za trendami rynkowymi, dlatego każdy może liczyć na najwyższą jakość usług. Nasi serwisanci dokładają wszelkich starań, aby wykonywać działania dokładnie i starannie. Posiadają uprawnienia do świadczenia fachowego serwisu i przeglądu urządzeń transportu bliskiego i wózków widłowych.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wynajem wózków widłowych Zgierz

Oferujemy profesjonalny wynajem wózków widłowych w Zgierzu, który zadowoli wielu odbiorców. Nie zawsze trzeba od razu kupować kosztowne maszyny, gdyż są one dostępne do wypożyczenia. Nasz sprzęt jest sprawdzony i nowoczesny – działa bez zarzutu przez długi czas. Oferujemy różnorodne wózki widłowe, w tym także podnośniki nożycowe i koszowe. Zapewniamy nie tylko sprzęt używany, lecz także nowy, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Wypożyczenie może odbywać się długoterminowo lub krótkoterminowo. Można liczyć na fachowe wsparcie specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Elastyczne terminy wynajmu z pewnością zadowolą klientów.

Serwis wózków widłowych Zgierz

Nasz serwis wózków widłowych w Zgierzu gwarantuje szybki czas realizacji danego zlecenia. Odpowiadamy sprawnie na zgłoszenia serwisowe i dopasujemy godziny napraw do oczekiwań klientów. Nie bez znaczenia jest fakt, że zapewniamy wsparcie w zakresie formalności dotyczących Urzędu Dozoru Technicznego i procesów rejestracji wózka widłowego.

Już dziś warto postawić na profesjonalne usługi naszej firmy, które cały czas są rozwijane. Każdy, kto poszukuje nowoczesnych urządzeń do swojej firmy lub zastosowania prywatnego może wybrać nasze usługi. Specjalizujemy się w sprzedaży, wynajmie, naprawach i kupnie niezawodnych wózków widłowych. Doskonale wiemy, jak trudno jest wykonać wiele prac bez pomocy takich urządzeń.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75