Prowadzimy sprzedaż i wynajem wózków widłowych na terenie Krakowa

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE


Wózki widłowe Kraków – szukasz nowego lub używanego wózka widłowego w Krakowie? Sprawdź ofertę FLT Grupa.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Usługi wynajmu wózków widłowych w Krakowie od FLT Grupa

Wynajem wózka widłowego jest bardziej ekonomiczną opcją dla firm, które muszą korzystać z wózka widłowego przez krótki czas, w ramy którego wchodzą również także właśnie działania serwisowe. Użycie terminu „wózek widłowy” stało się tak powszechne, że można go potocznie stosować do wielu rodzajów sprzętu, które mają ten sam podstawowy cel — do podnoszenia i przenoszenia materiałów.

Atrakcyjność wynajmu dobrej klasy wózków widłowych w Krakowie

Wynajem wózka widłowego to usługa polegająca na wynajmie wózka widłowego innej firmie na określony czas. Firma wynajmująca wózek widłowy płaci za wynajem i użytkowanie maszyny, otrzymując w ramach tego nienagannie sprawny sprzęt. Firma może wynająć mniejszy lub większy wózek widłowy w zależności od potrzeb. Koszt wynajmu będzie się różnić w zależności od tego, jak długo trwa najem i jakiego modelu wózka dotyczy sama operacja. Wózki widłowe można też wynająć na godziny w samoobsługowej wypożyczalni.

Rynek wynajmu wózków widłowych gwałtownie rośnie w ciągu ostatnich lat ze względu na zapotrzebowanie na mobilność i wydajność w pracach logistycznych, a także chęć minimalizowania kosztów. Wynajem wózków widłowych może być opłacalnym rozwiązaniem dla firm o dużej objętości towarów do transportu i znacznej powierzchni magazynowej, które wolą uniknąć kosztów permanentnego zakupu sprzętu.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Koszt wózka widłowego jest często zaporowy dla małych firm, ale koszt jego wynajmu prezentuje się już inaczej. Wypożyczenie wózka widłowego może być świetnym sposobem na zdobycie potrzebnego sprzętu bez konieczności płacenia za niego. Istnieje wiele różnych czynników, które mogą wpływać na cenę wynajmu wózka widłowego, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek decyzji ważne jest, aby przeprowadzić rozeznanie w parametrach, pochodzeniu i marce konkretnego modelu

Decydując się na wynajem wózków widłowych Kraków musisz pamiętać o kilku rzeczach. Pierwszą rzeczą jest czas, na jaki potrzebujesz wynajmu. Im dłużej go wynajmujesz, tym usługa ta będzie tańsza w przeliczeniu na dobę. Zastanów się również, czy istnieje dodatkowa opłata za przebieg i czy są jakieś inne koszty związane z użytkowaniem maszyny, takie jak paliwo lub ubezpieczenie, jakie będziesz zobligowany pokryć dodatkowo.

 

Serwis wózków widłowych Kraków – FLT

Wózki widłowe umajają stałej konserwacji, napraw drobnych usterek, wymiany podzespołów. Serwis wózków widłowych Kraków to usługa, w ramach której naprawimy sprzęt wadliwy ( z dojazdem do Klienta).

 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość wynajęcia takowego wózka w pakiecie z fachowcem wprawnym w jego obsłudze, który pomoże w wykonywaniu zadań. To pozwala nadrobić niedobory kadrowe i brak doświadczonego specjalisty wprawnego w operowaniu takim właśnie urządzeniem.