Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży, zakupu, czy też napraw i wypożyczania wózków widłowych. Każdy klient może skorzystać z szerokiej oferty i atrakcyjnej ceny usług. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro odbiorcy i doskonale wiem, jak duże znaczenie ma solidny sprzęt w firmie. Bez niego trudno jest wykonać wiele prac. Jesteśmy dealerem wózków widłowych działających sprawnie i wydajnie. Usługi kierujemy dla klientów z całej Polski, w tym z Nowego Sącza. Miasto jest położone w województwie małopolskim. FTL to gwarancja jakości, solidności i niezawodności. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Wózki widłowe Nowy Sącz

Wszelkie czynności wykonujemy w wyposażonym warsztacie mobilnym, który pozwala nam reagować na potrzeby klientów z całego kraju. Zatrudniamy specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, co daje klientom pewność najlepszych usług na wysokim poziomie. Wózki widłowe w Nowym Sączu mogą posłużyć klientom do wielu prac. Są stosowane przykładowo w magazynach, firmach przemysłowych, na placach budowy i w wielu innych miejscach. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli klient nie musi kupować nowego sprzętu, może postawić na wypożyczenie. 

Wynajem wózków widłowych Nowy Sącz

Wynajem wózków widłowych w Nowym Sączu daje wiele możliwości. Przede wszystkim można liczyć na oszczędność kosztów i czasu. Z naszą pomocą wybierzesz taki sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. Do wyboru masz nie tylko wózki widłowe, lecz także podnośniki koszowe i nożycowe. Proponujemy formy wynajmy długoterminowego lub krótkoterminowego. Pamiętaj o tym, że rejestracja wózka widłowego jest obowiązkiem przedsiębiorcy, stosującego takie urządzenia. Na szczęście możesz liczyć na naszą pomoc. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Serwis wózków widłowych Nowy Sącz

Poza sprzedażą i wynajmem, zapewniamy także dokładne remonty, przeglądy, konserwację i montaż części zamiennych. Nasza firma korzysta z wyposażonych aut serwisowych, dzięki czemu naprawy mogą odbywać się w siedzibie klienta. Serwis wózków widłowych w Nowym Sączu opiera się na sprawnych i precyzyjnych czynnościach. Serwisanci stawiają na wiedzę i doświadczenie, jak też zdobyte certyfikaty potwierdzające fachowe usługi. Możesz liczyć na szybki czas realizacji zlecenia. Nie ma mowy o dłuższych przestojach w pracy, gdyż nasi fachowcy działają bardzo szybko. 

Usługi naprawcze, serwisowe, czy też sprzedażowe są świadczone zgodnie z najwyższymi standardami. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów i dobry kontakt. Już teraz zachęcamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług firmy FTL. 

Chciałbyś kupić wózek wózek widłowy w Nowym Sączu?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE