Nowy Targ to piękne miasto w południowej Polsce położone w województwie małopolskim, wzdłuż rzeki Dunajec. Jest to jedno z najstarszych miast Polski, które zostało założone w XIV wieku. Miasto położone jest na terenie malowniczej doliny, otoczone górami, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku.

FLT Grupa to profesjonalna firma oferująca sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych w mieście Nowy Targ. Możemy spełnić wszelkie potrzeby i wymagania swoich klientów, oferując szeroki wybór wysokiej jakości produktów, w tym wózków widłowych, akumulatorów, ładowarek i części zamiennych

Oferujemy wózki widłowe w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb klienta. Oferowane przez nas wózki widłowe są skonstruowane z najlepszych materiałów i wyposażone w najnowocześniejsze technologie. W mieście Nowy Targ oferujemy wynajem wózków widłowych na okres krótko lub długoterminowy. Wszystkie wynajmowane wózki widłowe są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Wynajem obejmuje również opiekę serwisową, która zapewnia regularne kontrole techniczne i naprawy w razie potrzeby.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

 

 

próba dynamiczna wózka widłowego

Serwis wózków widłowych Nowy Targ

Świadczymy również usługi serwisowe wózków widłowych. Serwis służy do wykrywania i usuwania awarii, naprawy uszkodzonych podzespołów, wymiany części zamiennych i innych niezbędnych działań. Nasi serwisanci są wyszkoleni w zakresie naprawy i konserwacji, a także w zakresie zgodności z najnowszymi wymaganiami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75