Prowadzimy sprzedaż i wynajem wózków widłowych w Kielcach i okolicach

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE


 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:


Wózki widłowe Kielce to usługi w ramach których możesz kupić, sprzedać, naprawić lub serwisować wózek widłowy z FLT.

Nawet niewielkie pomieszczenia magazynowe muszą być wspierane wózkami widłowymi w celu realizowania bezpiecznego i szybkiego transportu różnego rodzaju towarów. Te podstawowe środki transportu bliskiego umożliwiają sprawne przenoszenie ładunków i zwiększają efektywność pracy wykonywanej przez magazynierów. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z zakupem lub wynajmem wózków widłowych?

Czy warto postawić na wynajem wózka widłowego w Kielcach?

Wózki widłowe w Kielcach wynajmują zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Ręczne przenoszenie wszystkich ładunków jest nieergonomiczne i czasochłonne, a ponadto może być niebezpieczne czy nawet niewykonalne. Dlatego właśnie korzysta się w takich sytuacjach z urządzeń transportu bliskiego.

Tego typu maszyny pomagają również sprawnie odbierać palety z samochodów dostawczych i dużych ciężarówek. Pomocne są przy przewożeniu ładunków na terenie zakładu produkcyjnego, a także na zewnątrz na placu składowym. Ponadto można je wykorzystać do załadunku palet na regały magazynowe.

Wózek widłowy w zakładzie pracy czy na magazynie usprawnia wykonywanie wszystkich najważniejszych zadań logistycznych. Magazynier odbierze towar i umieści go we właściwym regale albo odbierze paletę i przetransportuje do pojazdu dostawczego. Warto również wspomnieć o tym, że wózki widłowe magazynowe bardzo dobrze zabezpieczają transportowany towar.

Na który wózek magazynowy najlepiej postawić?

Serwis wózków widłowych w Kielcach oferuje wiele różnych wersji takich urządzeń. Nie warto więc wybierać firmy, która oferuje najniższe ceny na rynku, ponieważ należy zwrócić uwagę na znacznie ważniejsze kwestie, które mają decydujący wpływ na wybór konkretnej maszyny.

To na co należy zwrócić uwagę to przede wszystkim rodzaje wózka magazynowego, który musi być idealnie przystosowany do typu przewożonych ładunków. Ważne jest to, aby miał odpowiedni udźwig dla wszystkich towarów, które będzie każdego dnia transportował.

Trzeba także sprawdzić maksymalną długość wysięgnika, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie ze ściągnięciem ładunków z najwyższych kondygnacji w magazynie. Ostatnim elementem będzie rodzaj zasilania, gdyż niektóre działają na gaz lub prąd albo olej napędowy.

Który wózek magazynowy wynająć w Kielcach?

Nasza firma FLT Grupa oferuje wynajem wózków widłowych w Kielcach, posiadamy w swojej ofercie wiele różnych egzemplarzy wózków widłowych. Wybierając konkretny sprzęt, powinniśmy dokładnie ustalić, jaki ma być maksymalny udźwig wózka widłowego, ponieważ niewielkie modele mogę maksymalnie podnieść jedną tonę, natomiast te największe mają możliwości udźwignięcia nawet 10 ton.

Kolejną istotną sprawą jest to, aby sprawdzić prędkość wózka. Dobrze jest więc ustalić, z jaką maksymalną prędkością będzie mógł poruszać się wózek widłowy w przestrzeni zamkniętej albo też otwartej.

Magazynowy wózek widłowy może pracować wewnątrz magazynu albo też wyłącznie na dworze. W takim przypadku należy zdecydować się na konkretny napęd takiego urządzenia. We wszystkich przestrzeniach zamkniętych, gdzie występuje ograniczona wymiana powietrza, najlepiej jest zdecydować się na wózki widłowe elektryczne, ponieważ nie emitują one żadnych szkodliwych spalin dla człowieka czy otoczenia. W takim przypadku można także postawić na wózki widłowe gazowe.

Natomiast kiedy mamy pewność, że sprzęt będziemy wykorzystywać wyłącznie na dworze, to najlepszą moc mają wózki widłowe spalinowe. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie zakup lub wynajem magazynowego wózka widłowego z akumulatorem litowo-jonowym.

Kto pomoże wybrać dobry wózek magazynowy?

Zawsze, kiedy nie wiemy, na który egzemplarz postawić to najlepiej jest skonsultować się z pracownikiem serwis wózków widłowych w Kielcach, gdzie otrzymamy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo, aby wybrać idealnie dopasowany sprzęt do naszych potrzeb.  Zapraszamy do kontaktu z FLT Grupa. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl