Wózki widłowe są profesjonalnym sprzętem, który znajduje zastosowanie w bardzo wielu przedsiębiorstwach i zakładach, o różnym charakterze pracy. Stanowią nieocenioną pomoc, a przy ich użyciu praca jest niezwykle efektywna, komfortowa i sprawna. 

Prowadzimy sprzedaż wózków widłowych na terenie Kątów Wrocławskich. Zobacz aktualną ofertę:

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Serwis wózków widłowych Kąty Wrocławskie od FLT Grupa

Nawet najlepszej klasy wózki widłowe, pod wpływem amortyzacji wymagają serwisowania. Co więcej, w regularnych odcinkach czasu urządzenia wymagają kontrolnego sprawdzenia, w celu zapewnia maksymalnego bezpieczeństwa dla operatorów i innych osób z nimi pracujących. To także zapewnienie maksymalnej ochrony poszczególnych podzespołów urządzeń- ich odpowiednia konserwacja odpowiada za długoletnią żywotność wózków.

Serwis wózków widłowych Kąty Wrocławskie oferuję profesjonalne usługi, dzięki którym każdy sprzęt, nawet pomimo intensywnej eksploatacji, doskonale zachowuje wszelkie swoje walory, gwarantując zarówno maksymalny komfort korzystania z urządzeń, jak również doskonały stan techniczny. Serwis do dyspozycji swoich klientów oddaje szeroki zakres specjalistycznych usług, indywidualnie dobranych do potrzeb każdego wózka widłowego. Szybka naprawa czy dostępny sprzęt zastępczy sprawiają, że serwis to miejsce niezwykle przyjazne.

Wynajem wózków widłowych FLT Grupa – Kąty Wrocławskie 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe to szeroka paleta sprzętów. Przede wszystkim różnią się one gabarytami- wyróżnić możemy wózki widłowe mini o udźwigu 1.5 tony, jak również modele wielkogabarytowe o maksymalnym udźwigu 20 ton. W zależności od charakteru pracy różne warianty wózków widłowych są najlepszym wyborem. Ich cena może wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych. Wynajem wózków widłowych Kąty Wrocławskie jest rewelacyjną metodą, która umożliwia korzystanie z najwyższej klasy urządzeń. Co więcej, zdarzyć się może, że wózek widłowy jest urządzeniem przydatnym jedynie jednorazowo bądź w pewnym wymiarze  czasu, a jego zakup byłby nieopłacalny. Możemy także zdecydować się na wynajem wózków widłowych wraz z wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem.  Nic więc dziwnego, że wynajem wózków widłowych od wielu długich lat cieszy się ogromną popularnością wśród szerokiego grona odbiorców.

Wynajem wiąże się także z dodatkowymi korzyściami. Przede wszystkim nie musimy ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem czy serwisowaniem. Wynajem ogranicza się do minimalnej ilości formalności. Należy jednak pamiętać, że wynajmowany sprzęt należy dopasować do wymiarów pomieszczeń, rodzaju nawierzchni oraz miejsca pracy.

Wózki widłowe Kąty Wrocławskie to rewelacyjny sposób na pracę zachowaną na najwyższym poziomie. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań technologicznych już dziś. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75