Wózki widłowe Lubin

Lubin znajduje się wśród pięciu największych miast na terenie województwa Dolnośląskiego i jest to ośrodek dobrze rozwinięty pod względem gospodarczym. Związane jest to rzecz jasna z przemysłem wydobywczym związanym z miedzią, której złoża pod miastem są największe w Europie. W związku z tym rozwija się również przemysł związany z przetwórstwem miedzi, nie powinno więc być zaskoczenia, że zapotrzebowanie na nowoczesne pojazdy użytkowe jest cały czas na wysokim poziomie. Po takowe mogą sięgnąć klienci naszej firmy, oferujemy bowiem wózki widłowe Lubin, dostępne w różnych wersjach, z różnym wyposażeniem i możliwościami technicznymi. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Sprzedaż i serwisów wózków widłowych Lubin

W branży jesteśmy obecnie od lat i oferując naszym klientom wózki widłowe w sprzedaży dbamy o to, by każdy znalazł dla siebie atrakcyjną propozycję wśród produktów, które mamy w sprzedaży. Nie zajmujemy się jednak tylko i wyłącznie sprzedażą wózków, nasze działania są dużo szerzej zakrojone, ponieważ klienci korzystający z naszej oferty mogą również liczyć na pełną techniczną obsługę z naszej strony. Dla naszych klientów prowadzimy również serwisów wózków widłowych Lubin i gwarantujemy pomoc w momencie, gdy pojazd odmówi posłuszeństwa i będzie wymagał dokonania napraw

Wózki widłowe Lubin

Wynajem wózków widłowych Lubin – ekonomiczniej niż przy zakupie 

Jesteśmy świadomi, że nie każdy klient na co dzień korzysta z wózka widłowego Lubin jest miastem w którym możesz skorzystać z naszej oferty, również w zakresie wynajmu wózków widłowych. Budując nasz asortyment bierzemy odpowiedzieć za oczekiwania klientów. Dlatego wśród naszych propozycji pojawia się także wynajem wózków widłowych Lubin. Tym samym odpowiadamy na spore zainteresowanie taką usługą. Wiele podmiotów korzystających z wózków nieregularnie decyduje się na ich wynajem unikając zakupu pojazdów użytkowych. Koszty są w ten sposób niższe a jednocześnie nie trzeba tworzyć miejsca, w którym wózek widłowy będzie stacjonował. 

Jeśli jesteście zainteresowani wózkami widłowymi w Lubinie ich sprzedażą, wynajmem czy serwisem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75