Położona między Wrocławiem a Legnicą Środa Śląska to niewielkie miasteczko liczące sobie około 10 tysięcy mieszkańców, jednak ze względu na swoje położenie wzbudzające spore zainteresowanie inwestorów. Wózki widłowe Środa Śląska są z pewnością w zapotrzebowaniu tejże okolicy.

Na pobliskim terenie znajdującym się w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej funkcjonuje sporo firm z branży motoryzacyjnej, działa szeroko zakrojona działalność produkcyjna. Tym samym nie brak klientów zainteresowanych wózkami widłowymi w Środzie Śląskiej. Odpowiadając na to zapotrzebowanie przygotowujemy swoją ofertę od lat zajmując się obrotem w zakresie sprzedaży i wynajmu wózków widłowych

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Serwis wózków widłowych Środa Śląska – kompleksowa oferta dla firm 

Przygotowane przez naszą firmę propozycje to między innymi sprzedaż wózków widłowych. W ofercie posiadamy wózki różnych producentów, zróżnicowane także pod kątem technicznych możliwości jakie kryją się za tymi wózkami. Użytkownicy pojazdów mogą więc dobrać je do własnych potrzeb i oczekiwań, zróżnicowanie to dotyczy również kosztów jakie trzeba ponieść na zakup wózka. Wszyscy klienci, którzy na ten zakup będą się decydować mogą również liczyć na nasze pełne wsparcie jeśli chodzi o serwis wózków widłowych Środa Śląska. Gwarantujemy bowiem naszym klientom pełną obsługę techniczną dla oferowanych wózków, w tym dokonanie napraw czy regularne przeglądy. 

Wynajem wózków widłowych Środa Śląska – nie musisz kupować wózka 

Oferta przygotowywana przez naszą firmę to nie tylko sprzedaż, wiemy bowiem, że nie zawsze wózek widłowy będzie wykorzystywany na co dzień i dlatego naszym klientom proponujemy również wynajem wózków widłowych Środa Śląska odpowiadając w ten sposób na potrzeby tych, którzy z wózków widłowych korzystają sporadycznie.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą, dostępne na wynajem wózki widłowe również są zróżnicowane i można wśród nich znaleźć atrakcyjne dla siebie propozycje. Oferta jaką przygotowujemy, dotyczy wózków widłowych jest szeroka, zachęcamy więc klientów ze Środy Śląskiej do zapoznania się z tymi propozycjami. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]