Świdnica znajduje się wśród 10 największych miast na terenie województwa Dolnośląskiego i już w okresie PRL była miejscem dobrze rozwiniętego przemysłu. Nie inaczej jest obecnie, na terenie miasta funkcjonuje sprawnie produkcja prowadzona przez duże międzynarodowe koncerny jak Electrolux czy Colgate, a także mniejsze polskie firmy jak Solgaz. Istnieje więc zapotrzebowanie na maszyny, pojazdy użytkowe i sprzęty techniczne ułatwiające pracę w przemyśle. Odpowiadamy na to zapotrzebowanie oferując wózki widłowe w Świdnicy. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Doświadczenie w branży – sprzedaż i serwis wózków widłowych Świdnica

Posiadając wiele lat doświadczenia w branży wiemy o wózkach widłowych bardzo dużo i jesteśmy w stanie klientom zaproponować odpowiednie rozwiązania. Sprzedajemy wózki wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy od lat posiadają silną pozycję na rynku i gwarantują funkcjonalne pojazdy użytkowe. Interesują Cię wózki widłowe Świdnica? Zapraszamy do kontaktu! 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Klienci decydujący się na naszą ofertę mogą liczyć na kompleksowo przygotowane propozycje, bowiem nie tylko sprzedajemy wózki, ale również gwarantujemy do tych wózków pełne wsparcie techniczne prowadząc serwisów wózków widłowych Świdnica. Jeśli więc potrzebujecie przeglądu, albo chcecie dokonać naprawy uszkodzonego wózka również możecie liczyć na nasza pomoc. 

Oferujemy wynajem wózków widłowych Świdnica

Przygotowując naszą ofertę doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie każda firma potrzebuje wózków widłowych na własność, niekiedy pojazdy tego typu są w firmie sporadycznie wykorzystywane, Jeśli ktoś zmaga się z tego typu sytuacją może liczyć na przygotowaną przez nas ofertę, ponieważ poza wózkami przeznaczonymi do sprzedaży proponujemy również wynajem wózków widłowych Świdnica. Klienci mogą więc zdecydować się na wynajem wózka, okres wynajmu jest indywidualnie oznaczany, a wózki przeznaczone na wynajem technicznie stoją na najwyższym poziomie więc bez obaw można się na nie decydować. 

Jeśli potrzebujecie profesjonalnej oferty związanej z wózkami widłowymi w Świdnicy zachęcamy do zapoznania się z propozycjami przygotowanymi przez naszą firmę. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75