Wózki widłowe Nowa Sól

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i wiedzą, która oferuje różnorodne usługi dotyczące wózków widłowych. Działamy na terenie całej Polski, w tym w Nowej Soli. Jest to polskie miasto, położone w województwie lubuskim. Razem z Zieloną Górą I Sulechowem tworzy Trójmiasto Lubuskie. FLT Grupa dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Można liczyć na połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Nowa Sól

Posiadamy mobilny warsztat, dzięki czemu możemy przeprowadzać działania w siedzibie klienta. Wózki widłowe Nowa Sól są rozwiązaniem dla każdego odbiorcy, który poszukuje niezawodnych rozwiązań do swojej firmy. Zapewniamy wszystkie wózki widłowe, jak też szeroki zakres podnośników koszowych i podnośników nożycowych. Można wybrać nie tylko sprzęt nowy, lecz także używany. Szybko realizujemy każde zlecenie, gdyż doskonale wiemy, że czas to pieniądz. Nowoczesne wózki widłowe mają niezwykle szerokie zastosowanie. 

Wynajem wózków widłowych Nowa Sól

Klienci mogą skorzystać z wynajmu krótkoterminowego lub wynajmu długoterminowego wózków widłowych, co jest zależne od potrzeb. Oferujemy wsparcie w zakresie formalności dotyczących Urzędy Dozoru Technicznego i procesu rejestracji wózka widłowego. Wynajem wózków widłowych w Nowej Soli jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Dostarczamy sprzęty do wielu branż w różnych dziedzin przemysłu. Nie bez znaczenia jest fakt, że wózek widłowy może podnieść efektywność pracy i dać wygodę podczas transportu ładunków. Zastosowanie odbywa się na przestrzeniach zamkniętych i otwartych. W każdym magazynie, sklepie wielkopowierzchniowym lub centrum logistycznym taki sprzęt to podstawa. Jeśli nie jest wymagany zakup nowego urządzenia, warto postawić na usługi wynajmu. To z pewnością oszczędność kosztów i czasu. Posiadamy wiele rozwiązań, które dopasowujemy do oczekiwań klientów. Każda branża jest inna i każda wymaga innych urządzeń. Na szczęście można liczyć na firmę FLT, która posiada wiedzę i doświadczenie. 

Serwis wózków widłowych Nowa Sól

Zatrudniamy serwisantów z uprawnieniami i kwalifikacjami, którzy wykonują prace terminowo i dokładnie. Nie szukamy dróg na skróty i cały czas poszerzamy swoją ofertę. Serwis wózków widłowych w Nowej Soli nie bez powodu jest tak ceniony w całym kraju. Odznaczamy się kompleksowymi rozwiązaniami dla wielu firm, dzięki czemu cieszymy się popularnością na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy klient znajdzie to, czego potrzebuje. FTL Grupa dobrze wie, czego potrzebują firmy.