W naszej firmie każdy znajdzie profesjonalne usługo dotyczące sprzedaży, kupna, czy też naprawy i wypożyczenia wózków widłowych. Te solidne sprzęty są przeznaczone do wielu prac, dając wygodę i bezpieczeństwo użytkownikom. Poszukując idealnego rozwiązania, musisz mieć na uwadze swoje oczekiwania. Z pomocą naszych specjalistów sprawnie wybierzesz taki sprzęt, jaki jest niezastąpiony w danym miejscu. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, dlatego doskonale znamy się na wszelkich innowacjach. Możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie poszukiwania wózka widłowego. FLT Grupa działa w wielu miejscach, w tym także w Żarach. Jest to miasto położone w województwie lubuskim, w zachodniej Polsce. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Wózki widłowe Żary

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm, dotyczącej transportu bliskiego. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia używane i nowe, materiały eksploatacyjne i części do wózków widłowych. Wózki widłowe w Żarach z pewnością spełnią potrzeby każdego klienta. Sprzęt można zakupić lub wypożyczyć, co zależy od wielu kwestii. Nie bez znaczenia jest także serwis, gdzie wykonywane są remonty, przeglądy, konserwacje i montaż części zamiennych. Posiadamy wyposażony warsztat mobilny, dzięki czemu szybko wykonujemy swoją pracę w całej Polsce. 

Wynajem wózków widłowych Żary

Wynajem wózków widłowych w Żarach jest ciekawą alternatywą dla każdego klienta, który nie chce lub nie potrzebuje kupować nowego sprzętu. Jeśli korzysta się w firmie z takiego urządzenia, trzeba mieć na uwadze rejestrację. Zatrudniamy specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy każdego dnia działają dokładnie i starannie. Posiadają także uprawnienia do przeglądu i serwisowania wózków widłowych. Nie bez znaczenia jest szeroka oferta FTL – można wybrać różnorodne wózki widłowe, podnośniki koszowe i nożycowe. Sprzęt nowy czy używany? Odpowiedź na to pytanie zależy od preferencji klienta. Kolejnymi atutami naszej firmy są elastyczne elastyczne terminy wynajmu. Można wypożyczyć sprzęt na kilka lat lub na kilka dni/godzin/tygodni. Profesjonalne urządzenia są nieocenione w wielu firmach. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Serwis wózków widłowych Żary

Niezawodny serwis wózków widłowych w Żarach oferuje wsparcie w razie awarii urządzeń. Gwarantujemy szybki czas realizacji każdego zlecenia. Ponadto, oferujemy pomoc w zakresie formalności, dotyczących Urzędu Dozoru Technicznego i procesu rejestracji wózka widłowego. Jak widać, liczne usługi są łatwo dostępne w naszej firmie. Każdy może liczyć na przystępne ceny, szeroki zakres usług i najwyższą jakość. 

Chciałbyś kupić wózek wózek widłowy w Poznaniu?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE