Zielona Góra jest nie tylko stolicą województwa, ale również głównym centrum przemysłu i handlu dla regionu lubuskiego. To także ważne miasto pod kątem obsługi importu i eksportu, przez wzgląd na swoje położenie blisko polsko-niemieckiej granicy.

Nic więc dziwnego, że okolica ta bardzo dynamicznie rozwija się pod kątem gospodarczym – a to oznacza zwiększone zapotrzebowanie na profesjonalne maszyny, takie jak wózki widłowe. Zielona Góra ma duże potrzeby, zarówno w zakresie dostawy sprzętu, jak i obsługi serwisowej. Na co powinien zwrócić uwagę zielonogórski przedsiębiorca, wybierając rozwiązania sprzętowe do swojego zakładu?

Wózki widłowe Zielona Góra

Wózki widłowe Zielona Góra – prowadzimy sprzedaż i wynajem wózków w Zielonej Górze i okolicach

Podstawowa sprawa, która zajmuje przedsiębiorców rozważających zakup maszyn do magazynu lub zakładu produkcyjnego, to pochodzenie sprzętu. Coraz większą popularnością cieszą się wózki widłowe chińskie, które są nawet kilkadziesiąt procent tańsze niż zachodnia konkurencja. Część inwestorów nieufnie podchodzi jednak do azjatyckiego sprzętu, bojąc się, że będzie on problematyczny w serwisowaniu.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@flt-service.pl

Pewniejszym rozwiązaniem wydają się zatem niemieckie i polskie wózki widłowe. Zielona Góra stoi na wysokim poziomie pod względem dostępności części zamiennych do tych maszyn, jak i samego serwisu. Elektryczne i spalinowe wózki widłowe w Zielonej Górze to nie tylko oferta nowych maszyn, ale również używany sprzęt, bardzo często dostępny do wypożyczenia. Czy wynajem wózków widłowych w Zielonej Górze to dobry pomysł? A jeśli tak, to dla kogo?
Wózki widłowe Zielona Góra siedziba FLT

Wynajem wózków widłowych Zielona Góra – korzystniejszy niż zakup?

Wypożyczenie wózka widłowego w Zielonej Górze to rozwiązanie, które opłaca się przede wszystkim krótkoterminowo. Idealnie sprawdzi się w mniejszych firmach, które chcą poszerzyć swoją ofertę, a z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego sprzętu lub czekają na decyzję o finansowaniu. Zleceniodawcy nie będą czekać z zamówieniami, dlatego wózek widłowy często jest potrzebny w firmie na już. Właśnie w takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdza się wynajem wózków widłowych.

Zielona Góra jest pełna rozwijających się, niewielkich firm o ogromnych aspiracjach, które chciałyby zwiększyć swoją konkurencyjność i zoptymalizować pracę. Wynajem wózków widłowych w Zielonej Górze jest wręcz modelowym rozwiązaniem dla takich podmiotów – umożliwia natychmiastowe korzyści bez ponoszenia znaczących nakładów.

Serwis wózków widłowych Zielona Góra – wsparcie przedsiębiorcy

Najbardziej niezawodna maszyna może z czasem odmówić posłuszeństwa. Dlatego tak ważne jest, aby kupować urządzenia wyłączenie od wiarygodnych i doświadczonych firm, oferujących kompleksowe rozwiązania serwisowe, opiekę pogwarancyjną i łatwy dostęp do części zamiennych. Wykwalifikowana załoga i elastyczne podejście to cechy, którymi powinien charakteryzować się serwis wózków widłowych. Zielona Góra cechuje się dużym popytem na profesjonalne usługi serwisowe, które będą dostosowane do potrzeb zakładu.

Dobry serwis wózków widłowych w Zielonej Górze i okolicach dołoży wszelkich starań, aby awaria maszyny w jak najmniejszym stopniu wpłynęła na pracę przedsiębiorstwa. Szybkie przesyłki kurierskie z częściami zamiennymi, jak również sprawna organizacja transportu pozwalają znacząco skrócić czas potrzebny na wyeliminowanie usterki i przywrócenie wózka widłowego do pracy.

 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75