Nasza firma proponując wózki widłowe Kędzierzyn Koźle stara się odpowiadać na zapotrzebowanie jakie istnieje w tym mieście na tego typu pojazdy. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:


Kędzierzyn-Koźle to drugie pod względem wielkości miasto w województwie Opolskim, duży ośrodek o charakterze przemysłowym z zakładami chemicznymi Azoty, a także rozwiniętym przemysłem maszynowym. Co za tym idzie w mieście funkcjonuje wiele zakładów produkcyjnych, w okolicach przestrzenie magazynowe. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Sprzedaż i serwisów wózków widłowych Kędzierzyn-Koźle 

Prowadząc sprzedaż wózków widłowych w Kędzierzynie–Koźli staramy się odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania różnych klientów. Dostępne w ofercie wózki są zróżnicowane, a nasi klienci mogą liczyć na doradztwo ze strony naszych pracowników, którzy podpowiedzą jaki wózek spełni oczekiwania klienta. Zakup w naszej firmie to również gwarancja wsparcia technicznego jakie oferujemy każdemu klientowi prowadząc serwis wózków widłowych Kędzierzyn – Koźle. Wózki wymagające regularnych przeglądów czy takie wymagające napraw mogą być oddane do naszego serwisu, gdzie zajmą się nim doświadczeni specjaliści. 

Nie tylko zakup – wynajem wózków widłowych Kędzierzyn-Koźle 

Wynajem wózków widłowych Kędzierzy-Koźle to dobrze znany nam temat. Nasza firma oferuje klientom nie tylko wózki na sprzedaż, ale również prowadzimy wynajem wózków widłowych Kędzierzyn-Koźle. Dla tych, którzy nie potrzebują stałego dostępu do wózka, lecz wykorzystują go incydentalnie przygotowywana jest nasza oferta wynajmu. Mamy w ofercie wózki różnego rodzaju, każdy z klientów może więc dobrać odpowiednią dla siebie propozycję sięgając po sprawny technicznie wózek, przygotowany do pracy przez nas doświadczony serwis. 

Serwis wózków widłowych Kędzierzy Koźle – profesjonalna oferta 

Jeśli interesuje Was serwis wózków widłowych w Kędzierzyn-Koźle i szukacie pomocy przy wyborze odpowiedniego pojazdu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Doświadczeni pracownicy podpowiedzą zarówno klientom szukającym wózka widłowego na wynajem jak i tym, którzy będą się chcieli zdecydować na zakup tego typu pojazdu użytkowego. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75