Opole jest prężnie rozwijającym się miastem, piętnastym pod względem powierzchni naszego kraju. Nic więc dziwnego, że powstaje w nim ogromna ilość inwestycji, a coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej na jego obszarze. W związku z tym, również firma FLT prowadzi sprzedaż, wynajem i serwisów wózków widłowych w Opolu i okolicach. Wózki widłowe Opole to jeden z naszych oddziałów – zapraszamy do współpracy. 

Wózki widłowe Opole – szeroki zakres oferty dostępnej od FLT

Wózki widłowe są niezbędnym narzędziem pracy w wielu przedsiębiorstwach. Każdy magazyn korzysta z tego typu urządzeń. Dzięki nim możemy sprawnie zarządzać całym procesem magazynowania. Urządzenia wykorzystywane są także do transportu wewnętrznego w sortowniach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych czy sklepach o dużej powierzchni. Dzięki nim możliwy jest transport ładunków o dużej masie na niewielkie odległości.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:


Prowadzimy profesjonalną sprzedaż tego sprzętu w Opolu i okolicy – zachęcam do zapoznania się z dostępnymi modelami wózków w naszym sklepie.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Serwis wózków widłowych Opole

Nawet najlepszej jakości urządzenia ulegają naturalnej amortyzacji, która wiąże się z koniecznością konserwacji, wymiany poszczególnych podzespołów czy okresowego przeglądu. Także wózki widłowe to sprzęt, który regularnie powinien być serwisowany, w celu maksymalnej wydajności pracy, jak również bezpieczeństwa pracowników. Wózki widłowe od FLT Grupa objęte profesjonalną obsługą serwisową. Współpraca z FLT Grupa to gwarancja długoletniego zadowolenia z wybranego sprzętu. 

Wynajem wózków widłowych Opole

W celu minimalizacji kosztów bądź jednorazowych prac do wykonania, usługa wynajmu wózków widłowych Opole cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szerokiego grona użytkowników. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy oraz indywidualnych upodobań i potrzeb, do naszej dyspozycji pozostają wózki widłowe unoszące i podnośnikowe, do wysokiego składowania, do kompletacji pionowej oraz poziomej.

Każdy model charakteryzuje się najwyższą jakością, całkowitą sprawnością techniczną, dzięki czemu wynajem ułatwi nam pracę, pozwalając na szybkie, sprawne i dokładne wykonanie zamierzonych działań.