Jakimi kryteriami należy kierować się, aby wybrać najlepszy wózek widłowy?

Wózki widłowe, nazywane również wózkami jezdniowymi to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego magazynu. Urządzenia te umożliwiają przewożenie towarów i produktów, mając na uwadze zakres niewielkich odległości. Aby jednak wózek widłowy należycie spełniał swoją funkcję, podejmując się ich wyboru, należy mieć na uwadze kilka aspektów. Jakich? W dzisiejszym artykule podpowiemy, czym należy kierować się, kupując wózek widłowy, a także przedstawimy ranking wózków widłowych.

Ranking wózków widłowych

Najwyższa jakość kluczem do sukcesu

Wózek widłowy to inwestycja na lata. Powinien on wyróżniać się więc najwyższą jakością wykonania, którą gwarantują najnowocześniejsze technologie, używane do produkcji. Aby zapewnić maksymalną wydajność pracy, należy postawić na innowacyjne mechanizmy. Wózek powinien być wykonany z najwyższej klasy tworzywa, dostosowanego do pracy w warunkach fabryk czy zakładów. Kluczową rolę odgrywa tutaj odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, szkodliwych substancji oraz uszkodzenia mechaniczne.

Dostosuj wózek do potrzeb własnej firmy

Producenci oferują szeroki wybór różnorodnych modeli wózków widłowych, dostosowanych zarówno to potrzeb mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Wybierając odpowiedni wózek do własnego zakładu, należy mieć na uwadze przede wszystkim swoje indywidualne potrzeby. Jest to na przykład rodzaj, ale także ilość transportowanego towaru oraz jego waga i wymiary.

Komfortowe i bezpieczne użytkowanie

Wybierając najwyższej jakości wózek widłowy, wyposażony w wydajny mechanizm i wykonany z wytrzymałych materiałów, nie zapomnij o gwarancji bezpieczeństwa, które zapewniają urządzenia. Wybieraj sprzęty, które posiadają specjalne atesty, a także przeszły testy jakości, sprawdzające zdolności użytkowe oraz parametry techniczne wózków. Dodatkowym atutem stanie się również komfortowe, intuicyjne użytkowanie sprzętu. Tego rodzaju automatyzacja w magazynie sprawi, że praca będzie sprawniejsza i łatwiejsza. Poziom funkcjonalności wózka podniosą również dodatkowe funkcje, które oferują nowoczesne urządzenia jezdniowe. 

Ranking producentów wózków widłowych – renomowane marki gwarantem najwyższej jakości

Jeśli już wiesz, jakimi aspektami należy się kierować, chcąc wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego magazynu, pora przejść do kolejnej kwestii. Przedstawimy teraz ranking producentów wózków widłowych, których urządzenia zyskały popularność na całym świecie. Same w sobie marki natomiast stały się synonimem najwyższej jakości, wydajności, innowacji oraz bezprecedensowego bezpieczeństwa. 

Oto ranking najlepszych producentów wózków widłowych, których urządzenia stanowczo wyróżniają się na tle konkurencji i zdobyły zaufanie milionów:

 1. Jugenherich
 2. Linde
 3. Toyota
 4. Unicarriers
 5. Ausa

Ranking sprzedaży wózków widłowych – które urządzenia staną się najlepszym rozwiązaniem dla Twojego magazynu?

Renomowane marki znane na całym świecie z najwyższej jakości swoich maszyn, cenione za innowacyjne podejście i gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa, to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy. Przedstawiamy modele tradycyjnych wózków widłowych, które cieszą się dobrymi opiniami:

 1. Wózek widłowy LINDE H45T
 2. Wózek widłowy LINDE H80
 3. Wózek widłowy TOYOTA 8FBMT15 
 4. Wózek widłowy TOYOTA 8FGF15
 5. Wózek widłowy TOYOTA 02-8FG15  
 6. Wózek widłowy TOYOTA 8FGF18
 7. Wózek widłowy UNICARRIES EPM100
 8. Wózek widłowy UNICARRIES UG1F2A35DU
 9. Wózek widłowy AUSA C250HX4
 10. Wózek widłowy AUSA C350H 
 11. Wózek widłowy AUSA C200H
 12. Wózek widłowy AUSA C250H
 13. Wózek widłowy JUNGHEINRICH TFG 316S
 14. Wózek widłowy JUNGHEINRICH EJE 116
 15. Wózek widłowy Wózek widłowy JUNGHEINRICH EJC 110

Ranking wózków widłowych elektrycznych – innowacyjne rozwiązania dla Twojej firmy

Elektryczne wózki widłowe to nowoczesne rozwiązania wyposażone w innowacyjne mechanizmy, które gwarantują komfortową i wydajną pracę na najwyższym poziomie. Napęd elektryczny pozwala na szybsze przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi strefami. 

Najbardziej cenione ze względu na swoją najwyższą jakość oraz możliwość długotrwałego czasu użytkowania są następujące modele widłowych wózków elektrycznych:

 1. Wózek widłowy elektryczny TOYOTA 8FBMT20
 2. Wózek widłowy elektryczny TOYOTA BT SWE 200D
 3. Wózek widłowy elektryczny LINDE E20

Wózki widłowe ranking – podsumowanie

W dzisiejszym artykule przedstawiliśmy ranking wózków widłowych, uwzględniając nie tylko producentów, ale również poszczególne modele, wliczając w to wózki, wyposażone w napęd elektryczny. Zaprezentowaliśmy te, które są najbardziej warte uwagi, ze względu na najwyższą jakość wykonania, funkcjonalność, innowacyjność, komfort użytkowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Oferują również wiele dodatkowych funkcji, które znacznie ułatwiają i usprawniają użytkowanie sprzętu. Życzymy udanych zakupów oraz owocnej pracy! 

 

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE