Wózek widłowy to powszechna nazwa wózka jezdniowego podnośnikowego z napędem mechanicznym. Są to pojazdy kołowe o napędzie silnikowym, gazowym lub elektrycznym. Stosowany do wykonywania transportu bliskiego w magazynach, przy załadunkach, czy w centrach logistycznych. Wszystkie z nich, niezależnie od ich specyfiki czy charakteru, podlegają dozorowi UDT. Są one niezbędne w zakładach przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych. Do czego jest przeznaczony wózek widłowy 15 ton?

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózek widłowy 15t – charakterystyka

Wózek widłowy 15t przeznaczony jest do transportu ładunków o łącznej macie 15 ton. Posiada mechaniczny napęd podnoszenia, jako platformę, widły lub inne przeznaczone do przenoszenia ładunku. Podstawowym kryterium podziału jest rodzaj wykorzystywanego napędu. Najczęściej spotkamy wózki widłowe z wydajnymi silnikami diesla oraz silnikami benzynowymi. Są one przeznaczone do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach zewnętrznych, w których sprawdzą się najlepiej. To profesjonalne i sprawdzone maszyny o wysokiej sprawności i wydajności, niezbędne podczas załadowywania i wyładowywania towarów oraz pracy w każdych warunkach. Wózki widłowe o napędzie spalinowym charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością oraz ekonomiczną pracą, dlatego też są najczęściej wybierane do pracy w zakładach i przedsiębiorstwach. Jeśli szukasz tego rodzaju maszyn, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Wózki widłowe- sprawdź nasz asortyment

Sprawdź dostępne wózki widłowe 15t w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Wózek widłowy 15 ton to idealne urządzenie niezbędne podczas transportowania oraz składowania różnych ładunków, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz dowolnych obiektów. Posiada duży udźwig 15 t, który sprawdzi się doskonale podczas wykonywania wymagających prac. Model ten posiada duże koła oraz trwałą i funkcjonalną konstrukcję, która doskonale sprawdzi się również na nierównościach. Sprawdź zaopatrzenie naszego sklepu internetowego i wybierz najlepszy model dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniego modelu zapewniamy również profesjonalną pomoc i wsparcie serwisowe.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75