Wózek widłowy 2 tony – urządzenie o niezwykłych walorach funkcjonalnych. Wózki widłowe cieszą się coraz większą popularnością wśród szerokiego grona odbiorców. Powszechnie wykorzystywane są w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, zakładach przemysłowych, centrach handlowych, magazynach oraz sklepach spożywczych. Nic dziwnego- przy ich użyciu możemy przenosić ładunki różnych gabarytów bez siły ludzkich rąk. Niezwykle ciekawym modelem jest wózek widłowy o maksymalnym udźwigu 2 ton. To wersja urządzeń przeznaczona dla małych i średnich ładunków, która zachwyca swoją zwinnością i poręcznością. Co warto wiedzieć o 2-tonowych wózkach widłowych? Przyjrzyjmy się im z bliska. 

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Krótka charakterystyka wózków widłowych 2-tonowych

Wózki widłowe 2 tony/ 2t są modelami najwyższej jakości, cieszące się uznaniem wśród wielu użytkowników. Przy ich pomocy praca z wieloma, różnorodnymi ładunkami jest niezwykle sprawna i efektywna. Wózek o maksymalnym udźwigu 2 ton idealnie sprawdzi się w pracy na standardowych magazynach, budowlach różnego rodzaju obiektów czy placówkach handlowych, który wyręczy nas od ręcznego składowania towarów czy ich przenoszeniu i umieszczania na pewnych wysokościach ( wózki widłowe wysokie składowania ). 

Perfekcyjne wyposażenie wózków widłowych 

Wózek widłowy 2 tony wyposażony jest w nowoczesne kabiny, które stanowią gwarancję komfortowej pracy dla operatów urządzeń. Ogrzewanie, klimatyzacja, radio CB i inne udogodnienia sprawiają, że praca z wózkiem widłowym należy do jednych z najbardziej przyjemnych.

Jesteś zainteresowany zakupem wózka 2t?

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

W celu doskonałej efektywności pracy, wózki o udźwigu 2 ton wyposażone zostały w przesuwy boczne, pozycjoner wideł czy chwytaki, dzięki którym w łatwiejszy sposób będziemy mogli wykonywać konkretne czynności, również w wąskich alejkach. Wózki widłowe dbają również o bezpieczeństwo pracy. W związku z tym możemy napotkać w nich sygnał alarmowy podczas cofania, dodatkowe oświetlenie LED zlokalizowane z przodu oraz z tyłu oraz inne dodatkowe akcesoria. 

Pragniesz cieszyć się doskonałą pracą, która będzie komfortową i wydajną? Postaw na wózki widłowe 2 tony, a z całą pewnością nie będziesz żałował. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75