Kłodzko jako ważne miasto województwa dolnośląskiego to miejsce, które świetnie rozwija się gospodarczo. Prowadzimy sprzedaż wózków widłowych na terenie Kłodzka, oferując klientom kompleksową obsługę dla tych, którzy będą potrzebowali dostępu do wysokiej jakości pojazdów użytkowych. Dobrze rozwinięty przemysł sprawia, że zapotrzebowanie na pojazdy użytkowe dla przemysłu jest spore. 

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Kłodzko

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Nie tylko wózki na sprzedażserwis wózków widłowych Kłodzko 

W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdują się wózki widłowe różnych marek, dzięki czemu klienci zainteresowani zakupem mogą liczyć na ofertę dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań. Decydując się na zakup wózka widłowego z naszej oferty klienci mogą liczyć zarówno na pomoc doświadczonych sprzedawców przy wyborze wózka jak i też kompleksowe wsparcie techniczne przy danym wózku. Między innymi dlatego prowadzimy również serwis wózków widłowych Kłodzko, uszkodzone wózki czy te wymagające przeglądu technicznego mogą być oddane do naszej firmy, gdzie zajmą się nimi doświadczeni specjaliści. 

Wynajem wózków widłowych Kłodzko – nie tylko sprzedaż wózków 

Oferta, którą przygotowaliśmy to nie tylko sprzedaż wózków widłowych w Kłodzku, możemy również zaproponować wynajem wózków widłowych ( Kłodzko i okolice ). W przypadku podmiotów, które nie potrzebują stałego dostępu do wózka i wykorzystują go sporadycznie przygotowujemy ofertę wynajmu wózków widłowych w Kłodzku. W bazie znajdują się różne rodzaje wózków, dlatego można je dopasować do własnych oczekiwań. Wszystkie przygotowywane na wynajem wózki to pojazdy, które regularnie podlegają przeglądom technicznym, dlatego nie ma obaw o ich funkcjonalność i komfort pracy na nich. 

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75

Wszystkich zainteresowanych zakupem lub wynajmem wózka widłowego w Kłodzku zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez naszą firmę ofertą.