Wózki widłowe Legnica – prowadzimy sprzedaż i wynajem wózków widłowych na terenie Legnicy.

Wózki widłowe stanowią obowiązkowe wyposażenie magazynów, umożliwiając bezproblemowy transport produktów. Stosowanie omawianych pojazdów na halach produkcyjnych przekłada się na znaczną oszczędność czasu i siły pracowników. Poznaj zastosowanie i najważniejsze rodzaje wózków widłowych!

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wózki widłowe Legnica

Zastosowanie wózków widłowych

Wózki widłowe są wykorzystywane na szeroką skalę w miejscach wymagających transportu ciężkich materiałów. Są to m.in.:

  • plac budowy
  • hala produkcyjna
  • magazyn
  • warsztat samochodowy

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]

Wózki widłowe Legnica stosowane w transporcie wewnętrznym pozwalają na sprawne operowanie ciężkim ładunkiem na niewielkiej przestrzeni. Umożliwiają one również podnoszenie palet na wysokość kilku metrów, w celu piętrowego układania artykułów.

Wynajem wózków widłowych Legnica – spalinowe i elektryczne

Dostępne wózki widłowe w Legnicy różnią się pod kątem sposobu generowania spalin. Egzemplarze spalinowe sprawdzają się najlepiej na placach budowy, a także innych, otwartych stanowiskach. Wózki gazowe zasilane są gazem płynnym, dzięki czemu mogą być również stosowane w pomieszczeniach. Wózki widłowe akumulatorowe nie generują spalin, dzięki czemu są najczęściej wybieranymi pojazdami do pracy w magazynach i halach produkcyjnych.

Drugi podział dotyczy przeznaczenia wózka widłowego. W tym przypadku wyróżnia się modele:

Serwis wózków widłowych Legnica 

Zakup lub wynajem wózka widłowego u odpowiedniego producenta są bardzo istotne. Niemniej ważna jest kwestia serwisu wózków widłowych. Legnica jest miastem w którym takie usługi są potrzebne. Aby wózek widłowy działał sprawnie i bezpiecznie jego serwis jest niezbędny.

Legnica - oddział FLT wózki widłowe

Wynajem wózków widłowych Legnica – dlaczego warto?

Wynajem wózków widłowych Legnica stanowi coraz częstsze rozwiązanie stosowane m.in. na placach budowy. Zakup tego rodzaju pojazdu wiąże się z ponadprzeciętnym obciążeniem finansowym, na który nie każde przedsiębiorstwo jest sobie w stanie pozwolić. Regularny serwis wózków widłowych Legnica stanowi kolejną wadę wynikającą z wejścia w posiadanie danego urządzenia.

Wynajem wózka widłowego sprawdzi się szczególnie w przypadku sezonowej potrzeby wykorzystania danego pojazdu. Najem krótkoterminowy stanowi w takiej sytuacji najrozsądniejsze rozwiązanie.

Chciałbyś kupić lub wynająć wózek widłowy w Legnicy?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75