Rozwój biznesu opartego o handel w Wałbrzychu jest właściwie niemożliwy bez solidnego zaplecza maszyn. Podstawą w każdym magazynie, a także w zakładach produkcyjnych są oczywiście wózki widłowe, bez których praca magazyniera byłaby trudna, a w wielu przypadkach nawet niemożliwa. Na co zwrócić uwagę, kupując wózki widłowe w Wałbrzychu?

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wałbrzych

Wózki widłowe Wałbrzych – oferta od FLT

Dla przedsiębiorcy, któremu potrzebne są wózki widłowe, Wałbrzych jest dobrym punktem wyjściowym do szukania odpowiedniej oferty – w rejonie Dolnego Śląska znajduje się bowiem oddział naszej firmy, który dostarcza taki sprzęt odbiorcom firmowym. Jakie cechy jednak są strategiczne przy dokonywaniu wyboru? Kupując wózki widłowe w Wałbrzychu i okolicy warto kierować się tymi parametrami:

  • prędkość, z jaką podnoszony i opuszczany jest ładunek
  • prędkość, z jaką porusza się wózek widłowy po nawierzchni
  • zdolności do poruszania się po terenie, na którym są wzniesienia
  • maksymalny udźwig, jaki cechuje wózek widłowy
  • wymiary wózka widłowego

Serwis wózków widłowych Wałbrzych – FLT 

Bardzo ważnym aspektem jest okres gwarancyjny i opieka posprzedażowa oferowane przez firmę, która sprzedaje wózki widłowe. Wałbrzych to dobrze skomunikowane miasto, które umożliwia szybki i wygodny transport do ewentualnego serwisu, pod warunkiem oczywiście, że nie znajduje się on na drugim końcu kraju – koszty takiej podróży byłyby po prostu dodatkowym obciążeniem przedsiębiorcy. Kupując wózki widłowe w Wałbrzychu od FLT Grupa mają Państwo gwarancję, że serwisant FLT Grupa pojawi się u Państwa nawet w ciągu 1h od awarii sprzętu.

Wózki widłowe Wałbrzych

Wiele firm stara się maksymalnie ułatwić swoim kontrahentom serwis wózków widłowych w Wałbrzychu, dążąc do naprawy na miejscu, gdy to tylko jest możliwe lub wysyłając niezbędne części kurierem. Jeśli jednak usterka wózka miałaby być poważniejsza i wymagać interwencji serwisu, najlepiej aby znajdował się on możliwie jak najbliżej siedziby przedsiębiorcy. Służymy pomocą w tym zakresie – nasz serwisant zajmie się zawsze fachową pomocą – zapraszamy do kontaktu.

Wynajem wózków widłowych Wałbrzych – dlaczego warto?

Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla mniejszych lub rozwijających się firm produkcyjnych i handlowych jest wynajem wózków widłowych. Wałbrzych w ostatnich latach bardzo rozwinął się pod względem powstających mikroprzedsiębiorstw – te z kolei nie zawsze mogą sobie pozwolić na zakup wysokogatunkowych maszyn na firmowy użytek. W takiej sytuacji wynajem wózków widłowych w Wałbrzychu może być rozsądnym posunięciem – przede wszystkim to po stronie firmy świadczącej usługi wynajmu leży zapewnienie kontrahentowi sprawnego sprzętu.

Przedsiębiorca zaś płaci jedynie za sam wynajem, co stanowi ułamek kwoty, jaką zapłaciłby za nabycie nowych maszyn na własność. Nie musi się wtedy martwić o koszty kredytu oraz serwis wózków widłowych. Wałbrzych oferuje ogromne możliwości dla ambitnych przedsiębiorców z sektora handlowego, budowlanego i produkcyjnego – a wynajem profesjonalnych maszyn umożliwia im wypłynięcie ze swoją ofertą na szersze wody.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75