Prowadzimy sprzedaż i wynajem wózków widłowych w Dąbrowie Górniczej i okolicach

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE


 

Serwis wózków widłowych w Dąbrowie Górniczej

Jako FLT Grupa oferujemy atrakcyjne i uniwersalne usługi w zakresie serwisów wózków widłowych na terenie Dąbrowy Górniczej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników a naprawy i remonty wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości części oryginalnych lub zamienników.

Serwis wózków widłowych Dąbrowa Górnicza to usługa oferująca naprawę wózków widłowych, usługę konserwacji i przeglądów. Pomogły ułatwić życie wielu ludziom, jeśli chodzi o przenoszenie ciężkich ładunków z jednego miejsca do drugiego przy ich asyście. Wózki widłowe to ciężki sprzęt, który znajduje zastosowanie w magazynach i centrach dystrybucyjnych. Mogą być używane do przemieszczania towarów, a także wykonywania innych zadań, takich jak układanie w stosy i paletyzacja. Wózki widłowe mogą być zasilane energią elektryczną lub olejem napędowym, przy czym ten ostatni jest bardziej powszechny. Serwis wózków widłowych to w praktyce konieczność, proces konserwacji wózków widłowych w bezpieczny i wydajny sposób.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Wynajem wózków widłowych w Dąbrowie Górniczej

Nie w każdym przypadku zakup wózka widłowego jest konieczny. Bardzo często rodzaj i częstotliwość prowadzonych prac z wykorzystaniem wózków widłowych ma charakter nieregularny o zmiennej częstotliwości. Wówczas można skorzystać z usług FLT w zakresie wynajmu wózków widłowych.
Wynajem wózków widłowych Dąbrowa Górnicza z kolei to proces wynajmu wózków widłowych innym firmom lub organizacjom do ich użytku.
Świadczymy następujące usługi:

Wynajem wózka widłowego to krótkoterminowy leasing wózka widłowego do użytku przez osobę lub firmę, która go jeszcze nie posiada. Jest ogromnie opłacalny przy uwzględnieniu faktu, że wielu użytkownikom zwyczajnie nie opłaca się angażowanie sprzętu na cały rok, permanentnie, przy zakupieniu go na własność przy uwzględnieniu faktu, że bywa on im niezbędny na przykład wyłącznie w najbardziej ruchliwe okresy roku takie jak okres przedświąteczny.

Szerokość wózka widłowego

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest największym miastem województwa śląskiego, jak również największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Miasto liczy około 120 tysięcy mieszkańców i znajduje się na w pobliżu 30-tego miejscu pod względem zaludnionych miast w Polsce. W latach 70’ XX wieku w Dąbrowie Górniczej zbudowano największy w Polsce i jeden z największych na kontynencie europejskim zespół zakładów przemysłowych, zwanych Huta Katowice. Po wielu latach dominującej pozycji w obszarze górnictwa, hutnictwa, branży koksowniczej oraz przemysłu ciężkiego coraz bardziej na znaczeniu nabiera sektor usług przetwórczych.

Nadal siłą napędową gospodarki miasta są tacy potentaci, jak ArcelorMittal Poland S.A., koksownia „Przyjaźń” z grupy JSW KOKS S.A., Huta Bankowa Sp. z o.o. oraz STALPROFIL S.A. Przedsiębiorstwa działające w Dąbrowie Górniczej, mimo tradycji stalowej i koksowniczej, coraz prężniej inwestują w nowoczesne technologie, własne laboratoria i nowoczesną produkcję ekologiczną.

O gospodarce miasta dość mocno decyduje kilkanaście największych przedsiębiorstw, w których zatrudnienie przekracza 250 osób, co oznacza, że są to firmy duże. Wiele firm posiada zagraniczny kapitał, m.in. włoski, francuski, japoński, szwajcarski czy niemiecki. Poza wspomnianymi wyżej potentatami przemysłowymi, w Dąbrowie Górniczej funkcjonuje wiele innych firm, które umacniają gospodarkę miasta.

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]