Jastrzębie Zdrój to miasto położone w południowej części województwa śląskiego, w powiecie rybnickim. Miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych w regionie. Jego rozwój gospodarczy opiera się przede wszystkim na przemysłach hutniczym, energetycznym i chemicznym.

W mieście znajdują się zakłady wielkich koncernów takich jak: Jastrzębska Spółka Węglowa, Koksownia Jastrzębie, Elektrownia Rybnik, Koksochemia czy Zakłady Azotowe Kędzierzyn. Miasto jest również ważnym ośrodkiem usługowym i handlowym.

Sprzedaż wózków widłowych Jastrzębie Zdrój – wózki nowe i używane, spalinowe i elektryczne

FLT Grupa zajmuje się sprzedażą wózków widłowych w mieście Jastrzębie Zdrój. Oferujemy wszystkie rodzaje wózków widłowych, od małych po duże, dla każdego przedsiębiorcy. Nasze wózki widłowe są dobrym stanie technicznym (nowe i używane), pochodzą od najlepszych producentów w branży. Posiadamy wszystkie najnowsze modele, a nasz personel jest w pełni wykwalifikowany i doświadczony. Jesteśmy w stanie dostarczyć wózki widłowe w najkrótszym możliwym czasie, a nasza obsługa techniczna jest dostępna 24 godziny na dobę.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT Grupa z dostawą do Jastrzębia Zdroju (24h)

Wynajem wózków widłowych Jastrzębie Zdrój

Jeśli potrzebujesz wózka widłowego tylko na określony czas, FLT Grupa ma dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy wynajem wózków widłowych w mieście Jastrzębie Zdrój. Nasze wózki widłowe są nowe i w pełni sprawne, a ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne. Oferujemy wynajem na różny okres czasu, od kilku dni do kilku tygodni. Nasz zespół doradzi Ci, jaką opcję wybrać, aby spełnić Twoje potrzeby. Jeśli interesuje Cię wynajem wózka widłowego w Jastrzębie Zdrój – zapraszamy do kontaktu!

Serwis wózków widłowych Jastrzębie Zdrój

FLT Grupa ma w swojej ofercie profesjonalny serwis wózków widłowych w mieście Jastrzębie Zdrój. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który gwarantuje szybkie i skuteczne naprawy. Oferujemy również konserwację wózków widłowych, aby zapewnić, że sprzęt będzie działać bez zarzutu. Jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie usługi z zakresu serwisu wózków widłowych, niezależnie od marki czy modelu.

FLT Grupa to wiodąca firma w branży sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych w mieście Jastrzębie Zdrój. Zapewniamy profesjonalną obsługę, wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Gwarantujemy, że zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Pytania odnośnie serwisu wózków widłowych na terenie Jastrzębie Zdroju?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@fltgrupa.pl