Czy prowadzisz firmę transportową albo zajmujesz się magazynowaniem towarów? Wózki widłowe są niezbędnymi sprzętami bez których trudno wyobrazić sobie pracę w magazynach. Wózki widłowe są pojazdami wyposażonymi w własny napęd silnikowy. Potrzebujesz takiego sprzętu lub chcesz go naprawić? Skorzystaj z wynajmu i serwisu wózków widłowych w Chorzowie od grupy FLT.

Chcesz kupić nowy lub używany wózek widłowy w Chorzowie?

PRZEJDŹ DO SKLEPU:

Sprawdź dostępne wózki widłowe w naszym SKLEPIE ONLINE

 

Dlaczego warto wynająć wózek widłowy w Chorzowie?

Wypożyczenie wózka widłowego w Chorzowie daje wiele korzyści. Do najważniejszych, które warto wymienić należą:

Dowolny okres wynajmu

Na wynajem wózka widłowego możesz zdecydować się niezależnie od tego, jak dużą firmę prowadzisz. Możesz także korzystać z niego przez taki okres, jakiego potrzebujesz. Decydując się na wynajem ograniczasz koszty prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego, że nie musisz kupować nowego sprzętu do firmy. Poza tym możesz korzystać ze sprzętu wtedy, gdy go potrzebujesz.  Możesz także ograniczyć koszty związane z serwisowaniem sprzętu.

Zobacz wózki widłowe używane w ofercie FLT:

Pytania odnośnie wózków widłowych?

Wyślij zapytanie bezpośrednio na [email protected]
Możliwość przetestowania różnych sprzętów

Jeśli jesteś właścicielem firmy i nie wiesz na jaki model wózka widłowego warto się zdecydować. To wynajmując wózek widłowy, masz możliwość przetestowania różnych sprzętów. Dzięki temu bez problemu określisz jaki model sprawdzi się w przypadku konkretnego przedsiębiorstwa.  

Pozwala na zapobiegnięcie przestojom w firmie

Jeśli prowadzisz firmę i posiadasz wózek widłowy, ale Twój sprzęt uległ awarii, wynajmij wózek widłowy. Korzystając z niego zapobiegniesz przestojom w firmie.

Brak środków na inwestowanie

Wynajem wózków widłowych jest także świetnym rozwiązaniem dla firm, które nie mają środków przeznaczonych na zainwestowanie w kupienie sprzętu.

Kiedy warto zlecić profesjonalny serwis wózków widłowych w Chorzowie

Wózki widłowe są urządzenia, które ze względu na eksploatację często ulegają awariom. Dla ich prawidłowego działania wymagane są: konserwacja, przeglądy okresowe oraz dodatkowe naprawy. Podczas serwisowania znaczenie ma nie tylko właściwa naprawa, ale także jakość obsługi. Dlatego wybierając serwis dla wózka widłowego, sprawdź, czy firma zatrudnia przeszkolonych fachowców.

Jakie są typy przeglądów wózków widłowych?

Jeśli jesteś właścicielem wózka widłowego jest zobowiązany do przeprowadzania przeglądów wózków widłowych. Wśród różnych typów warto wymienić:

  • przeglądy okresowe,
  • badania doraźne (eksploatacyjne oraz powypadkowe),
  • przeglądy konserwacyjne,
  • przeglądy codzienne,
  • przeglądy specjalne.

Potrzebujesz wynająć wózek widłowy lub przeprowadzić jego serwis? Skorzystaj z naszej oferty na terenie Chorzowa.

Pytania odnośnie wózków?

Zadzwoń do nas +48 71 707 09 75